Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ha szinte mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha szinte mindig a 10-20 évvel idősebb nők tetszenek meg? (L)

Figyelt kérdés
Lehet valami oka vagy csak szimplán jobban tetszenek az idősebbek?

2014. aug. 3. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Anyakomplexusra gondoltál már?
2014. aug. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nem hinném, hogy ez anyakomplexus lenne (bár ez ugye sok mindent függhet, pl milyen kapcsolatod van anyukáddal stb.) Pl. én is voltam ilyen helyzetben és abszolút nem anyakomplexus volt. Én eleve inkább amúgy is az "idősebbek" felé, vagy inkább úgy írom, hogy határozottabb, dominánsabb nők felé húzok, és ilyen nőket általában a nálam pár évvel (pár 10 évvel) idősebbek körében találni. Persze tisztelet a kivételnek, mert olyan is van. Nem tudom miért, valahogy ők vonzóbb egyéniségek, mint a fiatalabbak. Legalábbis számomra. Szóval szerintem ezzel nincsen semmi baj. Ha gondolod írj privit esetleg ha tudok segítek :)
2014. aug. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%

Nekem meg általában a nálam fiatalabbak lányok, nők jönnek be.


30+ leszbikus

2014. aug. 4. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ hány évesen.

Ha emellé vagy 18 és majdnem negyvenes nők után futsz, az nem biztos hogy jó ötlet. Rajongás szinte más persze, Benedict Cumberbatch után sikítozó tinilánykórus mintájára vannak Sarah Paulson után sikítozó leszbikusok is.


Ha viszont párkapcsolatra kerülne a sor, akkor nem tuom hogy működne mindez. Közös téma? Tök más élethelyzet? Más életmód?


Persze ha mindez egy 35 és egy 45-50es nőt jelent, akkor már más tészta, szóval beérik majd ez. Heteróknál is van rá példa, hogy elég nagy a korkülönbség, de ahogy telnek az évek, egyre kevésbé probléma a gyakorlatban.

2014. aug. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!