Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok a barátnőmbe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a barátnőmbe, aki terhes de én nem tudok dolgozni, ezért úgy érzem nem vagyok elég jó hozzá. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
2014. aug. 3. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Módosítsd a gondolkodásmódodon.
2014. aug. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Skizofrén vagyok, ezért nem tudok munkát vállalni, szorongok egész nap, félek az emberektől, nincs egy nyugodt percem sem.
2014. aug. 3. 19:47
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
jézusom, talán nem kellett volna szaporodni... a gyerek simán örökölheti az elmebajodat
2014. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: ne legyél tahó!


Kérdező:

A te gyereked?

Ha szeret téged, akkor valószínűleg elég jó vagy neki, hogy téged választott. Koncentrálj erre és amúgy meg próbálj meg valami hasznos dologgal foglalkozni. Nyilván sok mindenre nincs lehetőséged, de fedezd fel azokat a dolgokat, amiket te is csinálhatsz, tanulhatsz és töltsd hasznosan az idődet! Miatta is és magad miatt is!

2014. okt. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!