Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jó ötlet, így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet, így megbüntetni a barátnőmet, mert megcsalt?

Figyelt kérdés
Kiderítettem, hogy megcsal a párom, ezt nem szeretném szó nélkül hagyni. Azt találtam ki hogy éjszaka mondom neki hogy elviszem egy helyre, meglepetés és elviszem tőlünk 150 km-re egy ismeretlen helyre éjszaka és ott a semmi közepén kiteszem, jöjjön onnan haza, ahogy tud.
2014. aug. 3. 19:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
szakíts vele és hagyd az egészet, ne csinálj hülyeségeket
2014. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
az elképzelés jó de én változtatnék rajta annyit,hogy elvinném ahhoz a pasihoz akivel megcsal.kiraknám és OTT hagynám ...(el is végleg..) ;) na ez már valami...
2014. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Jól kib@ sznál vele.. Idióta vagy.. -.-
2014. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Ha van nem akarsz rosszabb lenni mint ő ne tedd!

Értem hogy fáj de szerintem normálisan szakíts vele és ne büntesd meg ,ha szeretett akkor ez jobban fog fájni neki.

2014. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Ha azt akarod, hogy elhagyjon és rohadt mérges legyen, akkor tedd. (elég kreatív az ötlet), bár lehet elég lenne, hogy összejössz mással és hirtelen dobod el, ha nem akarsz vele élni. De ha szereted akkor beszéld meg vele a dolgot!
2014. aug. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
28%

A 2-es viccesebb , inkább azt csináld!! De ha nem tudod , hogy ki a pali akkor hajrá!;)

Vagy nem tudom láttad-e az egyik viccoldalon ki volt rakva , hogy egy lány hagyott a hútlen párjénak egy levelet , hogy: a laptopját itt talélja meg, a ruháit azon a helyen ahol találkoztak..... na ez is vicces lenne

2014. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%

Nekem tetszik főleg, hogy te derítetted ki tehát még annyi vér sem volt a pinájában, hogy elmondja neked.

De hol tennéd ki? Valami jó kis csendes helyen kéne, hogy stoppolni se tudjon :D

2014. aug. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, én vagyok a perverz, de nem lenne egyszerűbb megbeszélni az okokat, és hogy hogyan tovább?
2014. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%
Igen, ha szerencséd van akkor meg is erőszakolják, vagy elrabolják és meg is ölik a retek cig.ók a f**szba.. ÉN VELED CSINÁLNÁM MEG UGYANEZT. Ha ilyen megfordul a fejedben te nem vagy normális. Engem is csaltak már meg mégsem így reagáltam le. F/20
2014. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
24%
Nem rossz, a 2. változat még jobb. Akárhogy is, mindenképpen büntetést érdemel a szuka...
2014. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!