Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En vagyok a szemet?

Figyelt kérdés

Csinosnak es okosnak mondanak, parkapcsolat teren viszont vannak elvarasaim (igazabol nem olyan hatalmasak, fogjon meg a masikban valami, legyen megbizhato, oszinte, kreativ...)


Volt egy baratom egy evig, szakitottam vele, majd kb egy honapja osszejottunk. Ugy ereztem, hogy szerelmes en sajnos nem vagyok, csak szeretet maradt bennem, ami keves. Parszor le is fekudtunk ujra, azt mondta, hogy nimfo vagyok. De sokszor faradt vagyok mosansag munka miatt, es olyankor az volt a baja, hogy nem akartam szexelni. Emiatt es azert mert nem voltam szerelmes, szakitottam vele. Ezutan azt irta, hogy nem gondolta, hogy ilyen ribizli vagyok, sok sikert kivant a tovabbiakhoz, es mondta, hogy mindenkimre feltekeny lesz, es meg keresni fog.



Semmit nem akarok en tole, massal szeretnek egy normalis kapcsolatot. Ettol most tenyleg en vagyok a szemet?


20L


2014. aug. 3. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy undorító senki.
2014. aug. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mert szakítottál vele, mivel neked már nem volt jó vele? nem, ez nem szemétség (ha nem bunkón tetted)
2014. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyaltalan nem bunkon tettem. Azt mondta, soha senki nem fog annyira szeretni, mint o engem. Tisztaban vagyok vele, hogy tenyleg odaig volt ertem, de ha nem kolcsonos, akkor sajnos nem tudok mit csinalni es nem azert, mert szivtelen vagyok.
2014. aug. 3. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért lennél szemét? Ez egy undorító szöveg a részéről, meg hogy ne mfog szeretni senki.. miért ne szeretne? Nem köthet magához ha te nem tudod őt szeretni. Ez nem hiba, van ilyen.
2014. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!