Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fog még keresni?

Figyelt kérdés

baratom ma szakitott velem(nem az elso szakitas,eddig mindig kibekultunk) ugy, hogy en is a haverokkal voltam es o is. odaorditott nekem , h ' r.bi vege! ' .kesobb atvittem a cuccait, hogy ne keressen, mert mindig csak megalaz(masok elott lekop,orditozik velem,felrehuzza a ruham, h mindenki lassa a melltartomat stb.) o viszont nem adta ki a gatyamat. a 16 eve legjobb fiubaratommal mentem at motorral es neki kezdett el csunyakat mondani. feltekeny volt. azt se engedte, h az anyukaja kihozza nekem a gatyamat, egyszeruen nem akarta odaadni,azt mondta, hogy kerjem a baratomtol. vajon szeret meg? vagy miert csinalhatta ezt??? csak a pia beszelt belole?


bocsi, ha olyan "ossze-vissza" lett a szoveg, de nagyon ideges vagyok.


18/L a mostanra mar volt baratom 17


2014. aug. 3. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez sem lesz egy aranylakodalmas házasság.
2014. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
komolytalan emberekkel ne foglalkozzál..
2014. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
:D :D de szánalmas vagy
2014. aug. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de én ugyan ezt làttam élõben..úgy,hogy a csajt a sràc leköpte és még a ruhàt is leszaggatta róla..kb 20 an làttuk..a csaj felàllt és még megcsókolta! Nos mi a nézõk összenéztünk és szerintem mindenki azt gondolta,hogy minek is segített volna Neki valaki,hisz ez kell a csajnak! Szóval ha eszed van akkor Te nm vàrnàd,hogy keresse,hanem imatkoznàl,hogy sose keressen!
2014. aug. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szóval megaláz és még kérsz belőle?Szerintem ha nem keres,keresd te!
2014. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
pont azért vittem el a cuccait, hogy többet ne keressen. hogy ne tudja azt mondani, hogy a cuccaiért jött. nem szeretném, hogy keressen!!!! csak érdekelne, hogy szerintetek fog-e.
2014. aug. 3. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!