Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi időben megromlott a kapcsolatom a barátnőmmel, nem képes kompromisszumokat kötni a kapcsolat érdekében, hiába mondtam már el neki ,hogy mi nem jó nekem, semmi változás nem történt.

Ez a 4 alkalom volt, mindannyiszor vitába torkollott, de lényegében semmilyen ész érvet nem hozott fel, logikátlan válaszokat adott, nem sikerült megértenem, és hiába adtam egyértelműen a tudtára azt,hogy NEM JÓ, maradt minden ahogy volt.


A kérdésem nem a formaságról szól, számomra egyértelmű,hogy élőben a szemébe mondom, hogy nem akarok/nem tudok tovább vele maradni.

Csakhogy ha szólok neki,hogy jöjjön ki akkor 1-2 óra mire szépítkezik, meg rendbe rakja magát, aztán meg mosolyogva jön felém és csókkal köszöntene.

Na én ezt nem akarom.

Ha viszont utalást tennék rá fészbukon,hogy ez a találkozó más lesz mint a többi akkor vagy nem esne le neki, vagy nagyon is leesne és rákérdezne, hogy szakítani akarok e?...és erre bármit reagálok tudni fogja a választ, és azt mondja,hogy nem is jön ki, és akkor az meg egyenlő a fészbukon szakítással, ami távol áll tőlem, még ha ő be is éri azzal nekem nem felel meg.


2014. aug. 3. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Adj király katonát! Nem adsz!? Akkor szakítok!
2014. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez vicces volt, de nyomtam rá egy mínuszt.

(De tényleg tetszett)

2014. aug. 3. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem jöttök jól ki és neki megfelelne az fb-s szakitás is, akkor miért kinozod a személyes szakitással. Ird meg neki fb-kon, hogy neked ez igy nem jó és abba akarod hagyni vele az együttjárást, de minden jót kivánsz neki és kész.
2014. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De utána meg kinézem belőle azt is,hogy majd azt meséli mindenkinek,hogy én arra se méltattam,hogy élőben mondjam meg.

(Kicsit gyerekes illetve butácska, de pont ezek miatt okozhat kellemetlenségeket a későbbiekben is)

2014. aug. 3. 21:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Csak a hasonlóak fogját őt meghallgatni, és egyébként is örülj hogy megszabadulsz tőle, ne generálj magadnak plusz problémákat is. Ha ő ilyeneket terjeszt rólad, akkor azt hagyd figyelmen kivül és ha észreveszi hogy nem foglalkozol vele akkor leszáll a témáról. Az ilyen dolgok csak akkor érdekesek, ha te elkezdenéd védeni az igazadat, de akkor meg lemennél egy alacsony szintre. Ird meg neki, és utána ne foglalkozz vele, ne kommunikálj vele. felejsd el és tanulj belőle hogy normálisabb lányokkal állj csak szóba. Mi lányok se állunk le mindenféle hapsival.
2014. aug. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Írsz neki egy üzit:

XY , azonnal beszélnem kell veled egy fontos dologról, gyere x helyre,siess!

2014. aug. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én egy hasonló helyzetet úgy oldottam meg h írtam egy sms-t aminek a lényege az volt h minél előbb beszélnünk kellene személyesen.ebből már sejtette az illető a szándékomat.
2014. aug. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj fel a lakásába(ha arra jársz,vagy csak gyorsan/spontán beugrassz,de ne szólj előtte neki) és mond el neki kerek perec!
2014. aug. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!