Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne ezt úgy tálalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezt úgy tálalni, hogy ne értse félre a párom? (Tudom, hogy hülye voltam, légyszi, ne csak oltást írjatok. ) L

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt este találkoztam az egyik barátnőmmel (azért este, mert dolgozik). A vonaton chateltem a párommal. Hányingerem lett, mondtam neki, hogy elköszönök és ledőlök (becsukom a szemem, hogy elmúljon a rosszullétem). Gúnyosan válaszolt vissza. A messenger kiírta, hogy nem otthonról küldtem az üzeneteket(de ezt nem tudtam). Még nem tudtunk azóta találkozni (mert nem akar), a viselkedéséből azt veszem ki, hogy azt hiszi egy sráccal voltam. Nem vagyok benne biztos, csak ezt érzem rajta. Hogy lehetne úgy mondani, hogy ne értse félre? Szeretném, hogyha őszinték tudnánk egymással lenni (tudom, hogy hülye voltam, éppen ezért még egy ilyet nem akarok, tanácsot szeretnék kérni, hogy hogyan lehetne úgy felhozni a dolgot, hogy ne értse félre, mert nem csaltam meg!).

2014. aug. 3. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
micsoda? miért hazudtál/vagy hallgattad el, hogy a barinőddel mész el programolni? vagy: miért ne mondhatnád el a pasidnak most, hogy figyelj, Jóska, a Marival voltam, de nem akartam neked szólni róla, mert tudom, hogy azt hiszed, Mari rossz hatással van rám, stb.
2014. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért nem mondtam neki, mert úgy indult az este, hogy a baráti társaságommal beülünk valahová. De az lett a vége, hogy csak a barátnőmmel ketten sétáltunk egyet. Ha oda nem hívom el a barátom, az rosszul esett volna neki, de, bár szeretném, nem hívhatom el. Legutóbb nagyon bunkó volt mindenkivel, teljesen szétzilálta az estét (ő ezt nem vette észre). Nagyon különbözőek, én mind a kétféle emberrel jól el tudok lenni, sem a barátaimat sem a páromat nem akarom feladni, de nem jó, ha találkoznak.
2014. aug. 3. 22:18
 3/3 A kérdező kommentje:

A második variáció járható út.

Köszi a választ! :)

2014. aug. 3. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!