Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek nem vagyok elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem vagyok elég érett vagy csak én érzem úgy, hogy már nem fogok tudni megváltozni?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok. Olyan ember vagyok, akinek van pár haverja, de igaz barátja nincs. Nehezen ismerkedem, lányokkal, de fiúkkal is. Haverokkal néha eljárunk szórakozni. (Nem discoba, nem az a igyunk-okádjunk-feküdjünk bele emberek vagyunk) legtöbbször beülünk valahová beszélgetni, biliárdozni, stb..

A gond ott van, hogy barátok nélkül meg is vagyok mert nem annyira hiányoznak. De még barátnőm nem volt, mivel nehezen ismerkedek, szégyenlős vagyok mások előtt, nem szeretek kezdeményezni, és kezdem úgy érezni, hogy teljesen egyedül vagyok. Próbálkoztam már lányoknál, de még egy csókig sem jutottunk el. Ha magam vagyok mindig bús vagyok többnyire, ha ismerős arcokkal lógok akkor viszont feloldódok egy picit, nevetgélünk-szórakozunk. Egy szóval teljesen elvagyunk.

Nem tudom, hogy min kéne változtatnom, esetleg csajozási tippekkel elláthattok. Talán életem során még felhasználom. Magam nem szeretek sehová menni, haverokkal meg azért járunk el NÉHA, mert ugye majdnem mindenkinek van barátnője. Ha meg úgy kéne csajoznom, hogy ott a haverjaim is az még kínosabb lenne számomra.. Úgy érzem, hogy nem vagyok elég érett egy kapcsolathoz, még egyik lánynál sem tudtam önmagam adni.. elég kínos is volt az összes helyzet. Ilyen kérdezz felelek módon zajlott a beszélgetés (én kérdeztem). Lehet, hogy nem megfelelő lányoknál próbálkoztam, vagy csak én lennék ennyire béna? Egyszerűen nem tudok mit kezdeni ha lány van a közelembe, nem tudok témát felhozni, nem vagyok egy nagy story mesélő, se semmi. Csak egy átlagos srác aki szeretetre vágyik de nem talál semmit.

Próbálok a hobbijaimba temetkezni, de most nyáron nagyon sz*r ez az egész...


2014. aug. 3. 23:01
 1/8 Mr. Truth ***** válasza:
60%

Kérdésedben a válasz

Rosz helyen voltál

rosz időben

nem megfelelő lánnyal kezdtél

és béna voltál...


javits ezeken és nyerő vagy

2014. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De ennyi kudarc után már szinte feladtam, hogy ismerkedjek.. Kis városban élek és kb mindenkit ismerek. A normális lányok foglaltak, a p.csák meg nem kellenek. Pedig aztán van erre felé olyan lány hogy 4 hét alatt 4 pasija volt.. na de ez most nem lényeg..

Nem tudom hogyan változzak meg. Nehéz és hiába keresem a választ nem találom.

2014. aug. 3. 23:05
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es: Köszi ez tetszett :) :D csak ugye nem rinyálok, csak válaszokat keresek, lehet hogy rinyának tűnik de nem az
2014. aug. 3. 23:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg még nem vagy rá érett, ne izgulj emiatt.

Rá kellene venni magad, hogy egyedül is elmenj ide-oda.

Az esetek 90%-a nekem se jön össze, vagy mert nem jön be az illető vagy elrontom. Nagyon sokat kell ismerkedni.

Beszélgetés: néha (sokszor :D) nekem is gond szokott lenni, de a legtöbb lány szeret beszélni. Az jó, ha kérdezel, de emellett mesélj is magadról.

2014. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
pedig rinyálsz ez a bajod, olvassad már végig mit sírsz itt 15 sorba. Senkise kíváncsi arra hogy neked milyen szar az életed. Szedd össze magad te kis fostalicska..
2014. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
"Senkise kíváncsi arra hogy neked milyen szar az életed." Úgy látszik bzdmeg, hogy téged mégis érdekel. Na adok egy zacskót azt hord el magad.
2014. aug. 3. 23:20
 7/8 anonim ***** válasza:

1. 6-os jól mondja. Fejezd abba a rinyálást, mert irritál minket.


2. Szeresd önmagad. Ezt te döntöd és határozod el. Mástól ne várd. Gondolj arra milyen pozitív tulajdonságaid vannak. Szard le, hogy nézel ki.


3. Legyél igényes, ügyelj higéniára, ne úgy nézz ki, mint egy csöves, aki egy évig nem fürdött.


4. Márpedig próbáld meg azt, hogy egyedül mész el.


5. Fontos a testbeszéd, testtartásod, arcmimikád. Ha kétségbeesett arccal rontasz nekik, beszélgetés közben félsz belenézni a lány szemébe, meg görnyedt testtartásod van, akkor nyomorék vagy. Ha szexis mosollyal mész oda hozzájuk (de ne úgy, mint a Joker a Batman filmekből meg mint valami debil idióta, csak szépen lazán...), fenntartod a szemkontaktust (közben szemezni tudsz vele) és kihúzott, férfias testtartásod van, akkor sokkal mosolygósabban fog téged fogadni a csaj.


6. Jó dolog, ha kérdezel, de csajozni akarsz, vagy riporter vagy, vagy FBI kihallgatáson tartod szegényt. Beszélj magadról is, de túl sokat ne árulj el, mert különben untatod. Légy titokzatos. Ha ő is kérdez, akkor jó vonalon halad a diskurzus.

2014. aug. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Próbálkozni fogok.
2014. aug. 3. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!