Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudom magam túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom magam túltenni az exemen?

Figyelt kérdés
Totál megváltozott, ráadásul annyiszor alázott meg, hogy már nem tudnék megbocsátani neki. Három évig voltunk együtt, fél éve szakítottunk, nem egy békés elválás volt. Már kezdtem úgy érezni, hogy nem érdekel már, viszont most újra sírhatnékom van. Ismerkedni is próbáltam, de nem tudtam közel engedni magamhoz az illetőt. Nem tudom, mit kellene tennem.
2014. aug. 3. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
elfeledni, amit ugy tehetsz meg hogy letiltod facebookon az exedet , sokat vagy barátokkal/barátnőkkel a nemedtől és baráti társaságodtól függően magaddal törődsz de azért nyitott szemmel jársz, lesz más és vannak jobb emberek nála tuti, más megoldás nincs, na ha most így összevetjuk 3 lehetőséged van 1.a legszánalmasabb hogy visszakönyörgöd magad hogy kicsit tovább huzzátok a dolgot és rájöjj hogy hülye vagy :D , a 2, hogy bánkódsz és agyalsz ezen hogy mit miért mikor stb és folytatod a mártírkodást hogy neked ő kell de mégsem, a 3. amin sztem a megoldás amit fennt írtam hogy facebookon letiltod hogy ne is lásd hogy mit csinál kivel stb, és éled az életed tovább,nélküle és találsz majd valakit akivel ugyanezt eljátszhatod , hajráá :D
2014. aug. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez megtörtént már, de a helyzet egy cseppet sem jobb. Találtam jobbat, de őt meg azzal fogom elüldözni, hogy nem tudok megnyílni előtte. Sokkal lassabban engedem magamhoz közel, és érzem, hogy néha már hagyna a fenébe, mert úgy viselkedem, mint egy kislány. :D

Biztos, hogy nem könyörögném magam vissza, mert már undorodom tőle, nem tudnék vele lenni.

2014. aug. 3. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!