Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakitott velem a baratom, ma ki szerettem volna vele bekulni, de megvert . Ulni alig tudok. Velemeny?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem, nem ez volt az elso alkalom, h megvert. eddig mindig visszamentem hozza(tudom, hogy egy b.rom voltam,amiert visszamentem,nem kioktatast szeretnek kerni!), de most nagyon betette a kaput. mar az anyukaja is uvoltozott vele, hogy hagyjon engem beken es engedjen elmenni,de amikor hazafele mentem, akkor is utanam jott es utott tiszta erosen. amikor a batyam baratnoje felhivta, hogy megis mit kepzel mar magarol, akkor pedig azt merte mondani, hogy csak a s.ggemet utotte. igen am, csak hogy tiszta veralafutas,lila-kek-zold es ulni alig tudok. a fiu egyebkent cannabis termeszto. jelentsem fel azert,amiert ezt tette velem? vagy hagyjam a fenebe?
2014. aug. 4. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

JELENTSD FEL!!!!!!!

MOST!


És irány az orvos látleletért!


Az ilyen ember meg dögöljön meg!

2014. aug. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ilyen melegben is kamuztok?:O



Le a kalappal!

2014. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

1, idióta vagy h kikezdtél 1 ilyennel. gratulálok

2, a barnabőrűeknél így szokás....

2014. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha én lennék a bátyád, rommá törném az arcát. Jelentsd fel persze, alap!
2014. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%
A te életed, azt csinálsz, amit akarsz, nem tudsz érdekelni ezek után, amiket leírtál.
2014. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Jázi :) ***** válasza:

Kár volt eddig is kibékülni vele.

A látlelet jó ötlet, csináltasd meg. Igaz elég drága de legyen valamid!

Azt,hogy feljelented e, neked kell eldöntened. Én megtenném de lehet ezek után már félsz tőle annyira,hogy nem teszed meg.

Nekem is van bátyám és ha ilyet csinált volna velem valaki, tuti szét üti az arcát. Igaz, én is visszaütöttem volna. Engem az életben nem üthetne meg férfi mert kicsinálnám!

2014. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm az ÉRTELMES válaszokat. aki pedig barnaboruzik az nagyon nagyot teved . ;)
2014. aug. 4. 12:24
 8/13 anonim ***** válasza:
hát persze, már értem, szóval egy fekete srácról van szó, éljem a bevándorló néger sereg, ez kell a lányoknak
2014. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mentalisan serult vagy te is, hogy a tobbszori megveres ellenere vele maradtal es/vagy visszamentel hozza. Vetess fel latleletet, jelentsd fel, ugysem tortenik semmi komoly vele, te meg visszamehetsz ujra megveretni magadat.


Mar persze ha egyetlen szo is igaz ebbol a fenti mesebol.

2014. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen "nőket" sose értettem.Ennyire hagyod magad megalázni,akkor meg is érdemled,hogy megvert.
2014. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!