Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy Magyarhonba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Magyarhonban több a kevésbé vonzó férfi, mint a kevésbé vonzó nő?

Figyelt kérdés

Szóval miért van az, hogy itthon sokkal több a kevésbé tetszetős férfi, mint a velük egykorú kevésbé tetszetős nő? Azaz több a szép nő, mint a szép férfi. Sokkal több. Ez miért van így?

Manapság annyi egyhangú, deformált fiú mászkál az utcákon, akik azt hiszik, minden nőt meg tudnak h.zni, és nagy a mellkasuk. Ritka a szép vonásokkal megáldott, olyan igazi típusú, sötét hajú, sötét szemöldökű, világosszemű, erős és fekete borostájú férfi.

Szerinteek ez miért van így?


2014. aug. 4. 12:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ismered az összes magyar nőt és férfit?
2014. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Egy újabb céltalan, provokatív kérdés, kezd már unalmas lenni...
2014. aug. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
És miért van az, h külföldön sokkal barátságosabbak, nyitottabbak a nők, mint itt? :O
2014. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Régen azt mondták, hogy ha a férfi egy fokkal szebb mint az ördög az már jó. Aztán a média kimosta az emberek agyát.
2014. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok hoppá:)
2014. aug. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
mi szükség van az ilyen kérdésekre?...
2014. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
nem ez nem provokatív kérdés, csak nem értem ezt az egyenlőtlenséget. Míg egy férfinak nem kell annyit válogatnia, addig egy nőnek nagyon sok válogatni valója van manapság.
2014. aug. 4. 12:56
 8/26 anonim ***** válasza:
Miért van annyi könnyűvérű k***rva akik egy csettintésre szétteszik a lábukat? Miért van olyan sok gyökér akik naponta 50x felteszik ugyanazt a kérdést az oldalon?
2014. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Mert a kevésbé vonzó nők megütik az átlagot, ha jó ruhákban, jó sminkkel mászkálnak. A férfiak ritkábban élnek ilyen eszközökkel.
2014. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha ez a helyzet az a férfiaknak jó, a nőknek rossz.
2014. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!