Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én lennék csak ennyire "szűk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék csak ennyire "szűk látókörű"?

Figyelt kérdés
Van több ismerősöm is (lányok) akiknek a barátjuk, öm, hogy is mondjam.. Semmirekellő. Nem dolgozik, otthon elvan. Hozzáteszem nem annyira jól. Korukat tekintve már mehetnének, igaz nem olyan egyszerű elhelyezkedni, de igazán meg sem próbálják. Mégis van barátnőjük. Szóval, csak szerintem furcsa ez? Az ember próbáljon olyan párt választani magának (aki amellett, hogy tetszik), képes fenntartani egyedül magát stb. Csak én látom így?

2014. aug. 4. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
a lányoknak/nőknek f@*z kell s pénz, de sokan beérik az előbbivel, mert könnyebb manipulálni azt akinek csak f@*za van de esze nincs.
2014. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

3 szakmám van, 2 munkám, sokat tanulok még mellette, nem sok időm jutna sajnos egy lányra, napi pár óra...nekik ott az egész nap és sok lánynak ez többet jelent :)


21F

2014. aug. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy fajtából valók. Vagy egy gyülekezetből, vagy szektából, vagy rokonok, vagy akármi. Nem véletlen, hogy valaki jó, közben nem csinál semmit, valaki pedig rossz, pedig mindent megcsinál. Ez azért van, mert az adott fiú és a lány egy szektából származnak. Furán hangzik, hogy "származnak" meg "szektából", de igaz.
2014. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
#3 most hogy mondod.. lehet
2014. aug. 4. 13:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Én rég tapasztalom ezt, hogy gyakran hülyékkel, link fiúkkal összeállnak, aki meg normális és dolgos azokkal nem foglalkoznak. Én pl képtelen vagyok lányt szerezni magamnak, pedig nem vagyok csúnya, van nagy szerszámom, és rendes vagyok, de sok ilyent ismerek, akik egyedül vannak, lány nélkül telt a fiatal koruk, mint nekem is, pedig kinézetre is jók és önellátók.

Én már rég kiábrándultam a lányokból, tudom vannak normálisak, de sovány vigasz, ha nem tudok összejönni vele.

Ami pedig még kiábrándít, hogy vonzódnak cigányokhoz, több embert ismerek, akik cigányokkal vannak, szóval.

2014. aug. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért nekem bejönnek a jobb módú, igényesebb cigány csajok (némelyik) :D
2014. aug. 4. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!