Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a jó döntés?

Figyelt kérdés
1 éve kapcsolatban vagyok egy férfival, akit szeretek, viszont nem vagyok vele boldog. Úgy érzem nem kapom meg kellően azt a törődést, szeretet, amire vágyom. Ezerszer mondtam már neki ezt, és akkor 1-2 napig volt változás, majd minden vissza a régibe. Valamint úgy látom rajta, hogy nem elégedett velem 100%-ban (ritkán dicsér, mindenbe beleköt, ha elrontok valamit leszól stb.) Nem bízom benne teljesen, mert minden nővel nagyon közvetlen, és nem vagyok boldog, de félek, hogy ez mind csak az én képzelgéseim miatt van, mert nem jól látom a dolgokat. Mi lenne a megoldás? Szakítsak vele vagy vele maradjak, és küzdjek azon mindig, hogy hátha jobb lesz? 25N
2014. aug. 4. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
ha neked nem jó akkor persze. szakits, föleg ha már szóltál és nincs változás. ìgy csak telik az idö... te is szeretnél szülni gondolom és családot alapítani...
2014. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
sajnos én is iylen helyzetben vagyok és sokmindenről lemondtam miatta pl rengeteg barátnőről ... és én is ezt tapasztalom hogy én mindent megteszek ezért a kapcsolatért ő meg csak úgy van és kész.. a férfiakba nem lehet belelátni az a baj . Én nagyon sok hülyeséget megbocsájtottam már neki és mégsem tesz ugy boldoggá ahogyan én elképzelem . eszem szerint nem lennék már vele de szívem nem bírja elengedni:S a nőknek is mindig a rossz kell 22/L
2014. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Maximum annyiban látnád, (illetve látnátok, kedves 2. hozzászóló) a dolgokat, hogy önmagatokkal nem vagytok tisztában. Önértékelési problémák, hogy ti őt érdemlitek, nem jobbat. Pedig ez rossz hozzáállás.

Nekem is volt ilyen kapcsolatom, amit nem egészen úgy képzeltem, azt hittem majd úgy fog szeretni ahogy én őt, de ez sajnos nem eilyen egyszerű. Gyenge kis kifogás az, hogy jaj ők férfiak.. NEM! Tud a férfi is szeretni. Lehetséges, hogy nálatok és a férfiaknál akivel együtt vagytok kicsit másképp alakul a szeretetnyelvetek, más dolgokra mondjátok azt, hogy hmm igen, ettől érzem hogy szeret, talán ezt tisztázni se egy rossz ötlet.

!DE! Ha nem vagytok boldogok, lányok, kérlek, komolyan, ha érzitek ti is hogy nem ez az a kapcsolat ami olyan mindentelsöprő, és a férfi egyszerűen képtelen, nem akar változtatni azon, hogy jobb legyen, akkor miért kínozzátok magatokat tovább? Nektek se, mindketten leírtátok, de jaj még szeretem, jaj együtt vagyunk x éve... ezek nagyon gyenge kapaszkodók. Ti még mind kapaszkodtok, reménykedtek, hogy meg fog változni, hogy más lesz veletek.. de próbáltátok, és nem jött össze, nem mutat a férfi hajlandóságot arra, hogy bármit is tegyen. Nem tud kellően megbecsülni.

Ki akar ennyire fiatalon boldogtalan lenni? Ugye ti sem?

Ez nem önzőség, hanem a realitás. Egy kicsit igenis önzőnek kell lenni, és nem beérni azzal aki nem értékel, és nem látja azt akit te mutatni szeretnél neki!

2014. aug. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!