Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ugye nem csak szerintem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye nem csak szerintem volt bunkóság?

Figyelt kérdés

Rövid leszek.


25 éves vagyok és van egy kapcsolatom. Nos, úgy jellemezném, hogy "se veled se nélküled kapcsolat". Szexkapcsolatnak indult, érzelem mentesen. Nagyjából még mindig az, de már elkísérjük egymást ide-oda, több időt töltünk együtt.

A pasim elég kriminális eset, és elég nagy az arca is....


Múlt héten volt az apukám 50.-ik születésnapja. Mivel "nagy születésnap", családi összejövetel, vittem a páromat is. A szüleimmel elég jó a viszonyom, Apukám is tudja, hogy nem hagyományos kapcsolatunk van....

A lényeg, hogy a párom elég jól berúgott a bátyámmal, én félrevonultam a bátyám feleségével beszélgetni. Egyszer csak arra érek oda, hogy apukám és a párom kiabálnak egymással, hogy apukám ne akarja megmondani, hogy NEKEM mi a jó, és egyszer csak azt mondta a párom, idézem: " nagyon jól tudom mi kell a lányodnak, alattam legalább elélvez nem úgy mint az előző idióta pasijával".


Nem tudom, hogy miből indult a veszekedés, és hogy miért pont ezt mondta a párom. Apukám (aki egyébként elég laza, és nem szívbajos) köpni- nyelni nem tudott. Aztán elrángattam onnan a pasim, taxit hívtam neki, elküldtem.


Apukám csak annyit mondott, hogy tisztában van vele, hogy felnőtt nő vagyok, azzal is, hogy úgy élem az életem ahogy akarom, de akkor is a lánya vagyok, és kíméljem már meg az ilyen idióta pasiktól, mert ilyet egy apa sem hall szívesen....


A pasimmal azóta nem beszéltem, ő sem keresett és én sem fogom.

Ugye azért jogos a kiakadásom?


2014. aug. 4. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos.

Szexkapcsolatban vagytok, tudtad, hogy nagy az arca, ráadásul még be is rúgott. Komolyan happy endre számítottál egy családi!!!, születésnapi ebédnél!?

2014. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jogos... :/
2014. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Elég primitív viselkedés
2014. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hát ha nem is happy-re , de erre biztosan nem. Tudta, hogy hova megyünk, tudta, hogy születésnap, az édesapámé, nem érte meglepetés, el akart jönni!


Hagytam inni, mert miért ne, de nem gondoltam volna, hogy ilyen lesz a vége az estének...

2014. aug. 4. 13:55
 5/16 Különlegescsajszi ***** válasza:
.. :D hát ez elég hülye helyzet és hát nem tudok erre mit mondani,de nem hiszem el,hogy amikor szexeltek,magyarán együtt vagytok,és ahogy írod,hogy együtt járkáltok,és biztos beszélgettek is,nem alakulnak köztetek érzelmi szinten a dolgok. Ezt neked kell tudni és neked,hogy biztos,hogy nincs egy deka érzelem sem... ?? Haragudni meg nem haragudhat örökké az ember..! Amúgy bárcsak ennyi gondom lenne,mint Ez.. és apudnak igaza van valamilyen szinten,hogy nem szívesen hall egy apa ilyet..! Neked/nektek kell tudni a ti dolgotokat !! Hali.
2014. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

oké, tényleg nem szép dolog így fogalmazni, főleg nem az apád előtt, de nem tudod mire reagálta ezt

és részeg is volt, anélkül csak visszafogta volna magát

szerintem beszéld meg vele, ha amúgy jó a kapcsolatotok

2014. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nincs egy deka érzelem sem. Jól érezzük magunkat ebben a kapcsolatban, jó a szex, de megmondom őszintén hosszútávú kapcsolatot ezzel a férfivel nem tudnék elképzelni.

Ez jelenleg mind a kettőknek megfelel.

Nyilván valami "kötődés" van, hiszen nem működne még a szexkapcsolat sem. De ez nem szerelem.

Köszi!

2014. aug. 4. 13:58
 8/16 A kérdező kommentje:
6-os! Te tudsz megfelelő indokot mondani arra, hogy elfogadható legyen ez a viselkedés? ENgem bármennyire kiakasztana az anyósom , lenyelném a békát....
2014. aug. 4. 13:59
 9/16 anonim ***** válasza:

Még mindig fenntartom azt, hogy az ember ne vigye el a szeretőjét vagy a szexpajtiját egy születésnapi, családi összejövetelre.

Legjobb barát oké, de egy ezzel a férfivel egyedül a szex közös bennetek hiszen te írtad, hogy semmilyen érzelmi kötelék nincs és nem akarsz vele komoly kapcsolatot, tehát nincs és nem is lesz semmi köze apudhoz így nem is kell, hogy érdekelje a dolog vagy visszafogja magát fogalmazás terén.


Tehát a kiakadásod jogos lenne abban az esetben, ha nem lett volna előrelátható a katasztrofális végkifejlet amit te intéztél így, ezért nem jogos. Sajnos ezt a helyzetet magadnak főzted.

2014. aug. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben akkor nem értünk egyet, de elfogadom a véleményed! Köszi!
2014. aug. 4. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!