Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtassak (pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak (pasi, szorongas)?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszu lesz elore is koszonom annak, aki elolvassa es valaszol ra.:) 18 éves lány vagyok. Pánikbetegségem van, vagyis csak néha jön rám. Nem tudok, nem merek csaladtag nelkul elmenni itthonrol barhova is mert felek, hogy rosszul leszek ismet. Nem szeretnek pszichologushoz jarni (jartam mar) mert en szeretnem megoldani a problemat, kulso segitsegek nelkul. A helyzet az, hogy nagyon vagyom egy tarsra, baratra. Vannak barataim, baratnoim de most a "parkapcsolatra" ertem. Eleg sok fiu erdeklodik irantam, de nagyon valogatos vagyok es nem is bizok meg az emberekben, felek hogyha valakivel osszejovok akkor atleszek b*szva szep magyarul. Nem volt meg komoly hosszu parkapcsolatom, csak ilyen rovidebb. Van olyan aki tetszik, elmondasai alapjan en is tetszem neki, viszont felenk (kisebb nalam 3 evvel) tapasztalatlan (engem abszolut nem zavarna ez, soot.:) Talalkozot meg nem sikerult megoldjuk, (ha csaladtag nelkul elmernek indulni, mondjuk egy baratnommel akkor mar reg elmentem volna oda ahova a fiu is szokott jarni, igy meglenne oldva a talalkozo. Ujabban kevesebbet beszelunk mint eddig.Valami miatt letoroltem a facebookomat (nem publikus hogy miert, szemelyes dolog), (eddig ott beszeltunk) de mashol is szoktunk, igy van lehetosegunk beszelni. Valami otletetek, hogy hogyan tegyem tul magam ezen a "felek, nem merek elmenni itthonrol sehova" dolgon?:S Mindenki folyton nyaggat, hogy miert nem megyek valahova, miert nincsen baratom stb. Amugy tudom..minden fejben dol el, de ez megsem olyan konnyu.. eddig minden hetvegen buliztam, ismerkedtem, szorakozni jartunk baratokkal. Mostmeg Juniustol van ez a panikos cuccom (visszatero dolog nalam) azota sehol sem jartam meg. Joforman a szobamban toltom a nyaramat. Ha jarnek (mernek jarni) barhova, akkor megoldodna a pasis dolgom is.. (kicsit hosszu lett, koszonom annak aki ad ertelmes valaszokat, tanacsokat.:) )

2014. aug. 4. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egy 15 éves csávóval összejönnél akkor nagyon válogatós lehetsz xDDD
2014. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerintem a kor nem szamit, de koszonom az "ertelmes valaszod".
2014. aug. 4. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó most azt se tudom mi ez a pánikbetegség tulajdonképpen, így hogy szóljak hozzá értelmesebbet? :D
2014. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

google a baratod.:) informalooodj kicsit.

2014. aug. 4. 14:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Mitől félsz ennyire?
2014. aug. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a rosszullettol. mert olyankor alig kapok levegot,(meg fentebb a linket ha megnezed, ott vannak a tunetek) persze helyrejovok kb. egy ora mulva ... probalok fejben valtoztatni a dolgon es lenyugodni ha ramjon ezutan.
2014. aug. 4. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!