Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent ha egy srác folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy srác folyton néz, de nem mosolyog?

Figyelt kérdés
Van egy srác..nagyon tetszik nekem, és folyton néz..nem is néz, inkább bámul..folyamatosan és ha ránézek nem kapja el a tekintetét hanem akkor is csak néz. Viszont sosem mosolyog..akkor most bejövök neki?
2014. aug. 4. 13:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bejössz neki én se vagyok egy mosolygós fajta.
2014. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Hippnotizál:) Van nálad biztos egy kanál
2014. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem bejössz neki
2014. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Így hoz zavarba, hogy lépjél már oda megkérdezni: "Hééé Srác, miért bámulsz így?" :D
2014. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy mit nézöl, mi vagy te intéző?
2014. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

___hogy mit nézöl, ______


erre a válasz az lesz hogy majmot

2014. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet valami mentális betegsége. Pszichopata vagy valami ilyesmi lehet....
2014. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenki tud szándékosan mosolyogni.
2014. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Valamiért amikor én végigmustrálok egy csajt mert tetszik, akkor valamiért én soha nem tudok mosolyogni. De nem is az a célom, hanem hogy beigyam minden mozdulatát a csajnak amíg elhalad mellettem. Amikor már ismerkedem akkor átváltok tündibündi aranyos ráccá aki sokat vigyorok meg mosolyog, de amikor mustrálok, vagy megnézek valakit szinte soha nem mosolygok. Gondolom ez valami rossz berögződés.
2014. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom, hogy ha olyan lányt nézek aki tetszik, akkor sem mosolygok. Ha elkezdünk szemezni és esetleg mosolyog, akkor esetleg. Vagy ha szemezünk és Ő nem is mosolyog, egy idő után én akkor is. DE ha csak nézegetem, attól még nem szoktam mosolyogni. De hosszabb távon sosem nézegetek érdektelen lányokat, nőket.


23/F

2014. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!