Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne be bizonyítanom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne be bizonyítanom?

Figyelt kérdés
Nyitottam már egy posztot erről amit írtam meg is csináltam elmondtam neki h ő a legfontosabb nekem meg minden..mindent írtam neki 1 szép aranyos verset meg mindent és nem hitte el azt mondta h végig hazudtam neki ki használtam végig megcsaltam ki használtam a szerelmét meg minden...nagyon férre értette..:/ és komolyan nincs semmi a másik lányal és sehogy nemtudom neki meg mutatni h tényleg ő az első...mondanátok valamit mit csináljak? mi szokott ilyenkor be vállni? nemakarom el veszíteni mert szeretem és nem tettem féltékennyé soha
2014. aug. 4. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Majd a segíj napon vesző neki egy fukszt.
2014. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom te vagy az, akire féltékeny lett a barátnője egy másik lány miatt.

Én írtam, hogy írj neki hamar, mert ha nem azon kattog majd az agya, hogy eddig miért nem írtál.


Ha írtál neki és még mindig gáz van, akkor valami nagyon durvát csinálhattál azzal a nagyon jó barátnővel.

2014. aug. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen írtam is neki egyből hát facebook üzenőfalamra írt ki olyat amire ő ki akadt de mikor ki írtam akkor nem voltunk együtt mert megbeszéltük hogy megpróbálunk elválni és keresünk mást de nembirtuk egymás nélkül a lány délután ki írta h szeretetnek érzi magát velem...és nem akartam le töröltni mert megbántottam volna vele de barátnőm meg azt mondta h megcsaltam pedig nem...mivel nem voltunk együtt és ezt barátilag irta ki mert igen barátilag szeretem azt a lányt de több semmi más és nemtudja el hinni sehogy sem
2014. aug. 4. 14:50
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát ilyenért én is kiakadtam volna. Tudod most milyennek gondolhat a barátnőd?

Nézzük csak az ő szemszögéből. Tehát szétmentetek, ő gondolom nagyon rosszul érezte magát, sokat gondolhatott rád. Abban reménykedett, hogy te is sokat gondolsz rá, és hiányzik neked, erre hopp meglátja fb-n, hogy egy csaj írt az adatlapodra, hogy jól elvan veled. Ekkor a barátnődben minden összedől, mérgelődni kezd, hogy amíg ő ilyen rosszul érzi magát, te jól elvagy mással. Úgy érzi már egyáltalán nem hiányolod, egyáltalán nem szereted és talán mág az is felmerül benne, hogy a kapcsolatotok alatt is volt valakid. Nem magyarázom tovább. :)

2014. aug. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát tudom de hiányzik és nemvagyok jól el azzal a csajjal mert azóta se beszélélek vele nem érdekel..írni meg nem merek neki ne h zaklatásnak vegye..és el tiltson magától mindenhonnan azt nem akarom sehogy valami tanácsot tudnál mondani? látom te hasonlóvagy hozzá mi békítene ki téged? hogy mutsassam neki h komolya a szándékom és tiszta?
2014. aug. 4. 15:01
 6/13 anonim ***** válasza:
El tudsz menni hozzá? Az lenne a legjobb ha személyesen megbeszélnétek mindent. Tényleg mindent.
2014. aug. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
El menni nemtudok hozzá sajnos meg így akarni akarok de nem akarok túl erőszakos lenni kihívásomra szerintem nemet mondana...:/ nemtudok már komolyan mit mondani vagy csinálni
2014. aug. 4. 15:12
 8/13 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj addig teperned amíg nem hisz neked. Azt hiszi eldobtad egy másik lány miatt.

Ha én velem ilyen lenne és a pasim csak ennyi után lerendezné a dolgot tuti azt hinném, hogy a szőnyeg alá söpri a problémát és nem érdekli. Igenis meg kell győznöd, hogy te nem csaltad meg és neked ő a legfontosabb.

Volt már bizalmatlan veled máskor is?

2014. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem nagyon meg ha volt is ilyen kis szó említés de meg mondtam neki h ő nekem a legfontosabb és kész elhitte nem is volt róla többet szó most hívtam ki nemjön ki nem akar rólam hallani se azt mondta...de én így nem akarom elveszíteni félre értés miatt és komolyan...ha nem lenne igazam akkor nem érdekelne..már vissza sem ír
2014. aug. 4. 15:25
 10/13 anonim ***** válasza:
Ajjaj én ennyi után már enyhültem volna...
2014. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!