Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy döntenétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntenétek egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
A barátommal 1 éve vagyunk együtt,de ennek nagy része veszekedés volt.Sokmindent átéltünk már együtt,de mostanában gondolkoztam,és meginogtam,hogy van e értelme együtt lennünk továbbra is. De azon egy percig se gondolkodok jogy szeretem e,mert szeretem mindennél jobban. De viszont van egy másik srác,aki azóta oda meg vissza van értem,mióta ismerem a barátomat,és kútba is ugrana értem. Hetek óta könyörög hogy találkozzunk,de ezzel hatalmas port zúdítanék magamra a barátom miatt. Viszont erről a második srácról sok rosszat hallok,amiket magától nem mond el,hanem másoktól hallom vissza. Elmondása szerint szeretne és megbecsülne,és valamiért én hiszek is ebben,ezért nemtudom hogy döntsek. Kit választanátok ?
2014. aug. 4. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azt mondom, egyiket sem, megkövezel?
2014. aug. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hülye kérdés...a kapcsolatodat kéne rendbe hoznod és nem egy másikat után kutatni...főleg ilyen kétes hírű fiúval
2014. aug. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most hogy mi mit mondunk itt, annyira mindegy, nem ismerjük egyik srácot sem. Sőt, az az igazság, hogy a második srácot még te magad sem ismered. Lehet, hogy nem olyan rossz, csak valami "jóakaró" terjeszt róla dolgokat. De az is lehet, hogy sokkal rosszabb, mint gondolnád. Ismerd meg jobban, ha ennyire bizonytalan vagy őt illetően! Persze nem randi jelleggel, csak haverkodjatok. Aztán ha szerinted is gázos, vagy nem mozgat meg benned semmit, akkor nem számít, mennyire odáig van érted, építsd le! A veszekedéseket pedig el lehet kerülni. Beszéljétek meg a pároddal a vitás helyzeteket, igyekezzetek megértőbbek, elfogadóbbak lenni egymással, legyetek kompromisszumkészek, stb.. Így helyrejöhet a kapcsolatotok.
2014. aug. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!