Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki? Vagy csak barátként tekint rám?

Figyelt kérdés

Mindenkinek szép napot!:)

14/L vagyok és egy számomra fontos kérdést teszek fel nektek.

Van egy fiú, aki az osztálytársam és nagyon tetszik nekem. Kedves velem, jó barátok is vagyunk. Viccelődünk egymással, ha beszélgetünk általában a felét v3gig mosolyogjuk.

Pár hete voltam vele és még pár barátommal egy balatoni táborban. A táborban is kedvesen viselkedett velem. Nagyon foglalkoztatta őt egy kérdés, ami rólam és róla szólt. Egy egész napon át kérdezősködött. Már az agyamra ment, ezért jól leteremtettem. Utána már nem kérdezett, kissé szomorúnak is tűnt. Lehet, hogy jól elcsesztem mindent. Azért nem árultam el az igazat neki, mert mikor a barátnőm megkérdezte tőle, hogy mit tenne, ha kiderülne, hogy tetszik nekem. Azt válaszolta, hogy szomorú lenne. Na én hallotam, rosszul is esett...

A tábor utolsó napján, mikor egy padon ültem egyedül, mert a barátnőm épp csocsózott, odajött hozzám és beszélgetni kezdett. Jól esett, hogy odafigyel rám. Mikor már a busszal tartottunk hazafelé, szemeztünk néha a buszon. Aztán most megint ki kell bírnom nélküle a suliig.

Mit érezhet irántam? Vajon tetszem neki?



2014. aug. 4. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Napot este van már!

tipikus 14

2014. aug. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neked jó estét:) Azoknak irtam, akik esetleg holnap olvassák el, hiszen késő van. Én is mindjárt alszok:)
2014. aug. 4. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:
barátként szerintem
2014. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem is...barátkènt tekint rád..
2014. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk, nem ezt csinálnám, ha barátként tekintenék egy lányra. Szóval szerintem tettszel neki!
2014. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 dutchlm válasza:
Gyerekek vagytok még, és ő valószínűleg félénk... vagy fene tudja.
2014. aug. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Dévaványai vagy?
2014. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Lehet nem meri saját magának bevallani azt amit irántad érez és ezért ha ilyen dolgokban rákérdezünk nála kicsit közömbösen vagy felszínesen válaszol, ezért írok pár megoldást a kérdésedre:

1. Menj oda hozzá és mondd azt, hogy a barátnőd még a táborban kérdezte, hogy mi lenne ha kiderülne, hogy tetszene neked és, hogy az csak egy felelsz vagy mersz játék volt, és figyeld a reakcióját, ez fontos!

2. Valójában a többi pont értelmetlen, mert álmos vagyok és rájöttem, hogy hülye vagyok...

3. Só+jég tenyér összeszorít=kimarja a kezed ezt megcsinálhatjátok együtt, jó móka

4. Na jó ét! Hah

5. És sok sikert! Ne add fel! Kitartás! Amúgy ha szeretsz valakit engedd el, és most jön az amit sokan kihagynak ebből az idézetből, tehát, ha visszajön a tiéd ha pedig nem, sosem volt az!

6. Na jó, jó ét! jojó! :-)

2014. aug. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!