Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mar nem tudunk mirol beszelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nem tudunk mirol beszelni?

Figyelt kérdés

Egy lanyba nagyon beleszerettem. O is kedvel engem nagyon de meg szerintem nem szerelmes belem. Minden nap beszelunk egymassal de mindig nekem kell irnom. Viszont azt vettem eszre hogy kb masfel honap elteltevel kicsit kezdunk kifogyni a temabol. En probalkozok o valaszol is de nem igazan probalkozik azzal hogy fenntartsa a beszelgetest. Ez minden parnal elofordul?

18/F


2014. aug. 5. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ti azért még nem vagytok egy pár. Ezzel sokan vannak így. Tovább kell lépni, mert így csak egy helyben álltok, de nem haladtok semerre. Hívd el randira. Vagy egész életedben neten szeretnél vele beszélgetni? Ha belemegy, akkor lesznek új témák és tudod, hogy nem csak unalomból beszélget veled. Ha nemet mond, akkor egyértelmű és jobb, ha hagyod. :) 24/F
2014. aug. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Ne legyen olyan sablonos beszėlgetės..." mi a hobbid, mi a kedvenc zenėd, filmed,könylved" stb...


A faxok kivan ezekkel a tėmákkal.

Add önmagad...


Ėn egy folyton kanos, bunko fiu vagyok...ės hát ilyen stilusban is nyomom...ėn ilyen vagyok vagyok ės kėsz.

2014. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát mi három éve vagyunk együtt a párommal, öt éve beszélgetünk, majdnem mindig naponta, és még soha nem laposodott el a beszélgetés... :)
2014. aug. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha vannak közös élmények, akkor lesznek közös témák is.
2014. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shaddark ***** válasza:

Szerintem lepd meg. Elviszed olyan helyre ami bizti nem ingerszegény környezet. Kalandpark...

Ha jól értem lassan átkerülsz a barátzónába ami nem túl jó. Inkább gyorsan kockáztass és vagy meg lessz, vagy lekéstél már róla. Én nem húznám az időt, minden nappal egyre jobban átalakulsz a szemében pasiból baráttá, lehet már késő is.

Beszélgetni meg nem kell sokat, poénkodj inkább, érezze jól magát veled, nevessen, ha hazamegy az maradjon meg benne hogy veled jól érezte magát. Ez számít, az mindegy, milyen okosnak látszol egy beszélgetés során, ez nem érdekli a nőket. vagy legalábbis nem befolyásolja őket pasiválasztási témában, ők érzelmi döntést hoznak ilyenkor.

És persze olyan pasira várnak aki lekapja őket első nap. mert bevállalós, nem fél kockáztatni, vagány, határozott, férfias.

Másfél hónapot vagy elkésve az ideáljától :) Húzz bele, bátorság, ha bejössz neki semmi gond, ha nem akkor meg minek húzd az időt...

2014. aug. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tevedes ne essek mar tobbszor talalkoztunk. Volt mar csok is csak nemtudom hogy ezutan miert ilyen... Tehat ha csak baratkozna ezt nem engedne nekem szerintem.
2014. aug. 5. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!