Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már dolgotok "mérgező"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már dolgotok "mérgező" lányokkal?

Figyelt kérdés

Olyan lányokra gondolok, akik tudatosan vagy nem tudatosan kihasználják a férfi érzelmi sebezhetőségét,társfüggőségét és egyebet, beszivárognak ezen férfiak szervezetébe, megmérgezik a gondolataikat és érzelmeiket,akár a vírus a sejteket, a fiú ilyenkorra már függő helyzetbe kerül, szerelmes lesz nagyon, a lány magába bolondította,fertőzött az egész szervezet, nem tudja kiűzni a fiú a lányt a fejéből. A vírus(a nő) által termelt toxinok megbontják a rendet a szervezetben, bomlasztanak,dekadenciát indítanak, egyébként normális esetben elő nem forduló reakciót váltanak ki a férfiből, mint például önkárosítás vagy erős indulatok a társadalom felé, vagy maga a vírus(a nő) felé. ÉS ebből csak baj lehet...


Velem ez már kétszer fordult elő, és jobb hasonlatot nem tudtam találni. Egyszerűen vannak olyan lányok, akik kegyetlenül érzelmi függőséget okoznak, és ki is használják ezt a szerencsés helyzetüket, szenvedést okoznak a férfinak, emiatt a férfiben agresszív impulzusok keletkeznek és stb.


A kérdés természetesen nem kamu, csak egyszerűen éjszaka gondolkodtam ezen, mert épp most szabadultam meg a második olyan nőtől, aki kegyetlenül "megmérgezett". Nagyon nehéz szabadulni az ilyen esetekben.


2014. aug. 5. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen helyzetben vagyok, csak fordítva. Én vagyok a nő. Néha gyűlölöm és legszívesebben felpofoznám, de olyan szenvedélyt vált ki belőlem, hogy a ruháit is letépném... :( Fogalmam sincs, mi a megoldás. Szabadulni nem tudok, ám közben tönkremegyek. Valami ilyesmi lehet a könyvekben, és sokan vágynak rá, hogy megtapasztalják ezt az érzést. Akár szerencsésnek is mondhatnám magam, de mégsem....
2014. aug. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
velem is megtörtént... majd amikor ő lett a legfontosabb tényleg, nem maradt senkim eldobott :) Bezzeg én kihoztam a depresszióból, meg minden hülyeségből, aztán már ő lett a legfontosabb, végül eldobott. Eddig nem is tudtam, hogy ez tudatos is lehet, köszi a kérdést :D
2014. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most mit nyafogsz? Másnak is volt már szerelmi bánata... Nem viszonozták, ennyi. Majd máskor fogják.
2014. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!