Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El vagyok keseredve! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok keseredve! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap megbántottam a páromat, nagyon durván, és nagyon szégyellem magam miatta...

Utálja, ha megalázzák, s én pedig pont ezt tettem, mert ittam, és nem is tudom, miért mondtam neki olyanokat, amiket mondtam...

Nagyon megbántam, de azóta nem is beszélünk, nem érdeklem, és nem hagyja, hogy megbeszéljük, nem akar velem lenni, ami érthető. A cigaretta miatt voltam mérges rá, és az alkohol hatására ez mind kicsapódott belőlem...


Nem tuom, mit tegyek, segítségre lenne szükségem, mert nem akarom elveszíteni! Mit tegyek? Mitől lenne jobb, mint most? Nagyon szeretem, és félek, hogy elveszítem...


2014. aug. 5. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kérj tőle bocsánatot és ígérd meg,hogy soha többet nem teszel ilyet,és amúgy meg jótanács.Ha tudod hogy ilyeneket vált ki belőled az alkohol,ne igyál!
2014. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ne add fel a próbálkozást, ez minden amit tehetsz
2014. aug. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem folyamat ezt csinálta az exem. Beivott aztán mindennek elhordott. K..va iss voltam, pedig rajta kívül soha nem volt senkim. Én sem tűröm, hogy megalázzanak. Szóval a helyedben nagyon nagyon töredelmesen bocsánatot kérnék és figyelnék arra, hogy többet ilyen véletlenül se forduljon elő.
2014. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem bírom nélküle.. Együtt asztaloskodunk, s ma csak az asztal miatt írt pár dolgot. Mikor megkérdeztem, hogy kérdezhetek-e tőle valamit, elkezdte terelni a szót, ismételten az asztalra... Kijelentkeztem face-ről, mert csak ott tudok vele kapcsolatba lépni, de így nem bírom ki...:'( Most mit tegyek? Talán vissza kéne kapcsolnom a netet? Az olyan schmutzig dolog lenne... Vagy menjek el hozzá? Nem merek lépni... Szégyellem magam nagyon...
2014. aug. 6. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Szégyellheted is! De ha jót akarsz minél hamarabb bocsánatot kérsz tőle személyesen! Máskor legalább jobban átgondolod ér-e annyit az alkohol, hogy megbántsd miatta a szeretett barátnőd.
2014. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. És nem tudom, hányszor kértem már tőle bocsánatot...
2014. aug. 6. 15:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Úhh :D Teljesen azt hittem férfi vagy. Akkor passzolom, ne haragudj. Adj neki egy kis időt, hadd gondolja át a dolgokat.
2014. aug. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom elveszíteni, Ő életem értelme...
2014. aug. 6. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!