Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek a beteges kategória a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon domináns, határozott egyéniség, ez nekem biztonságot ad. És hát úgy érzem a kapcsolatunk, harmonikus, normális. Jól megvagyunk, de élvezem, hogy azt érezteti, hogy ő fölöttem áll, domináns. Mindenben ő dönt. Veszekedésünk alig akad, ha meg nyilvános helyen pl. boltban veszekszünk, akkor lezárja a vitát azzal, hogy otthon megbeszéljük.
2014. aug. 5. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Ezen semmi sem beteges. Szerintem teljesen normális.
2014. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sok ember vágyna ilyen párkapcsolatra.
2014. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez nem beteges. Sőt.
2014. aug. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22%
Hány férj mit meg nem adna érte ha ilyen felesége lenne...a baj az, hogy pont fordítva szokott lenni és a házisárkány a domináns és mindig az van amit ő mond.
2014. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Ez teljesen normális :)
2014. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Persze, hogy az. Meg szokott verni? Az is teljesen normális. És néha megszorítja úgy a karod, hogy majdnem összeesel? Az is tök oké. Apukád is így bánt anyukáddal gyerekkorodban? mert akkor meg ez is teljesen oké.


ja neeeeem:D

2014. aug. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Normális.


#6, a domináns és a nõverõ idióta nem ugyanaz.

2014. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg mindkettőtöknek megfelel addig nincs vele baj. Nekem személy szerint akadnának vele gondjaim, de én érzékeny vagyok az ilyen különbségekre és egyenrangú partnert tűrök csak meg magam mellett.
2014. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha neked így jó... Csak nehogy verekedés legyen a vége, és arra is azt mond majd, hogy "megérdemlem tőle, mert élvezem, ahogy szeretetteljesen megüt".
2014. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nektek jó, akkor jó. Én is azt szeretem, ha egy férfi határozott és valamennyire domináns, a férjem pont ilyen. De az azért már nekem túlzás lenne, hogy mindenben egyedül ő döntsön és nekem semmibe se legyen beleszólásom.

Én úgy gondolom, egy kapcsolatban a mindkét felet érintő döntéseket együtt kell meghozni.

2014. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!