Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaha megváltozhat a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaha megváltozhat a barátom?

Figyelt kérdés
8 hónapja együtt vagyunk nem rég összeköltöztünk. A héten volt egy nagyon csúnya veszekedés elakartam hagyni. Sírva könyörgött,hogy maradjak vele, de viszont meguntam az állandó lelki terrort viszont szeretem. Úgy bánt velem mint a kutyájával, de van a másik oldala is ami szerető és gondoskodó nem tudom mit tegyek.! Szerintetek avval, hogy majdnem elhagytam felnyitottam a szemét, lehet változás?
2014. aug. 5. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szeret téged, akkor lehet változás, ha nem, akkor újra fog kezdődni... Várj vele 1-2 hónapot, kb addigra már meglátszik, hogy megváltozott e vagy sem.
2014. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy csak úgy varázsütésre megváltozik. De majd úgy is kiderül idővel és akkor elhagyhatod, vagy elfogadod olyannak, amilyen.
2014. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kerida ***** válasza:

"Egy taligát nem lehet oldalvást tolni..." Alapvető emberi jellemvonásokat csak hatalmas trauma tud (esetleg) felülíródni.


Nem fog megváltozni, mert neki ez a jelleméhez hozzá tartozik.

2014. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes olvasgatni a párkapcsolaton, családon belüli erőszakról, a bántalmazó személyiségéről... NANE-nak vannak pl. ilyen kiadványai. Minden ilyen kapcsolatban van a "mézeshetek" időszak, amikor szeret, gondoskodik, csillagokat is lehozná az égről - ez szolgál arra, hogy megtévesszen, magánál tartson. Aztán a másik szakasz az erőszakoskodás, amibe a lelki terror erősen beletartozik. Persze, hogy sírt, hogy ne hagyd el, hiszen ha elhagyod, kit terrorizál ezután? Téged már megszerzett, téged már meggyőzött, újra felépíteni ugyanezt sok munkával jár, kényelmes, hogy te vagy neki. Megváltozni soha nem fog, nem nyitottad fel a szemét azzal, hogy majdnem elhagytad, ez csak a játszmája része. Ha van egy kis eszed, elhagyod, mert ezután sem fog változni.
2014. aug. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ha még egyszer így kikel magából, akkor elhagyod. Minél pontosabban fogalmazd meg, mi vált ki benned lelki terrort, mert valószínűleg benne ez nem tudatos. ontos, hogy érezze, hogy súlya van annak, amit mondasz, és még egy ilyen húzás, és tényleg lapát. Talán összeszedi magát.
2014. aug. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!