Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnem ha vissza fogadna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnem ha vissza fogadna, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Osszevesztem a baratnommel, mert megismerkedttem valakivel es vonzodni kezdtem hozza. Le is fekudttem vele, de ezt soha nem mondtam el neki csak gyanakodott es vegig tagadttam. EZ mind junius elejen totent. De mar banom az egeszet es szeretnek mindent vissza csinalni. A baratnom akivel 5 evig voltunk egyutt biztos sokat szenvedett le i fogyott ami amugy nem egy rossz dolog de nem igy kellett volna tudom.

Most az egyik munkatarsam alberletenek egyik szobajaban elek es a masik lannyal mar semmilyen kapcsolatom nincs. Tulzas lenne ha elhivnam ebedelni v. vacsorazni es bocsanatott kernek tole es megkernem, hogy legyen a felesegem, mert rajottem, hogy mennyite szeretem es o a tokeletes szamomra?

Szoktunk beszelni regebben mindig o hivott de en csak ritkan vettem fel mert a masik lannyal voltam es boldog voltam nem hianyzott. Most visszont en hivogattom es nem ugy erzem mar nem beszel velm szivesen, egyszer mondta is hogy neki rossz hogy ilyen gyakran hivom <naponta> .


2014. aug. 5. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tizenévesen felesleges az eljegyzés. Mert UGYE nem vagy idősebb annál? Ilyen értelmi szinttel, remélem...

Egyébként nem tudsz mit csinálni, elég határozottnak tűnik a lány, szerencsére, inkább felejtsd el.

2014. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát igen, szeretnéd ha visszafogadna, azonban van egy rossz hírem. Nem fog!


Tudod mennyit lát ő ebből?

Hülyének nézted. - te ugyan nem vallottad be hogy megcsaltad, de ő tudja ne félj.

Ebből adódóan hazudtál is folyamatosan.

A megcsalással megalázó és méltatlan helyzetbe hoztad.


Te leszel az utolsó ember a földön, akihez hozzámegy. Legalábbis akkor, ha nem mínusz iq-s.

Szóval kérj tőle bocsánatot, vallj be mindent, és a következő szerelmeddel ezt már ne játszd el.


Az ember a hibáiból tanul leginkább. Neked most kell tanulni. Lépj tovább, elcseszted.

2014. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy nem fogad vissza, és több esze van, mint neked! Szereted?? Na persze...amig nem jön egy másik.
2014. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Le is fekudttem vele, de ezt soha nem mondtam el neki csak gyanakodott es vegig tagadttam."


TUDTAM, te mоcsok, hogy le is feküdtél vele, ugye megmondtam!

És ne hívogass többé, mert zavar!


Nen leszek a feleséged, vedd el azt a kis lоtyót, ha olyan boldog voltál vele!

2014. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél, okoztál már neki elég fájdalmat.
2014. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!