Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk! Veletek előfordu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Veletek előfordult már, hogy a barátotok, barátnőtök jelenlétében egyszerűen nem tudtatok enni?

Figyelt kérdés

Pl izgalom miatt


Barátnőméknél voltam tegnap ebédelni, csak ketten voltunk, és annyra izgult hogy nem bírt előttem enni, csak nagyon lassan. Azt mondja ezt váltom ki belőle, de amikor nálunk vagyunk akkor nincs gond, tud enni rendes tempóban.

Veletek volt ilyen, mit csinálok rosszul?


2014. aug. 5. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy en finvani nem tudok... Mikor fekszik a mellkasomon es azon gondolkodik, hogy mennyire szeret, en azon agyalok, hohy milyen uruggyel menjek ki a szobabol fingani es hova? A wc-t csak egyszer suthetem el, utana 10 perc mulva mar nem jon be...
2014. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem előfordult már ilyen. :) Én is izgultam, zavarban voltam. Annyira szerelmes voltam és nem tudtam, ez kölcsönös-e, hogy amikor italt töltöttem, mellément :), illetve amikor fogtam a villát, reszketett a kezem.. :) Borzalmas volt, főleg, hogy ő hamarabb befejezte az evést, mint én, és akkor nekiállt bámulni, amitől még rosszabb lett a helyzet. :))))))
2014. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én se tudok. Inni se, meg enni se. Ha nem néz, akkor nagyjából megy, de ha néz, akkor remeg a kezem meg a fejem xD Rohadt idegesítő. Csak reménykedem, hogy nem veszi észre...
2014. szept. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!