Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti le mernétek lépni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti le mernétek lépni éjjelre otthonról szó nélkül?

Figyelt kérdés
14 vagyok,a pasim 46
2014. aug. 5. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Az jó. Eléggé...
2014. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
gyenge fake kérdés... Azért nájsz tráj
2014. aug. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
Én mondjuk nem vagyok ostoba, hogy 14 évesen egy apám korabelivel kavarjak. De egy biztos. Elég ha apád megtudja, hogy egy majdnem 50 évessel kavarsz. Nem lennék a helyedben ha kiderülne. Anyád helyében a pasast fel is jelenteném.
2014. aug. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem fake kérdés, de mindegy
2014. aug. 5. 17:25
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
A kérdésre: Nem, amúgy ha az anyád lennék, feljelenteném a pedofil parasztját, téged pedig kézen fogva kísérnélek mindenhova. Mondd csak, lefeküdtél már vele?
2014. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Fake vagy nem, sajnos sok ilyen van világ szerte. És akkor az a jobbik eset ha nem rabolják el a fiatalokat meg gyerekeket és erőszakolják meg őket. Az ilyeneket keresztre kéne feszíteni az út szélén
2014. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Vagy ez csak a vadászat? Alig várod az "igen" választ, írod nekik a privit aztán kérded "hol laksz" és onnan már csak pár lépés a bűntett.


Remélem a börtönben sok szép emléket szerzel majd.

2014. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Neked tényleg annyi agyad van, mint amennyi látszik. Mondom hogy magamról írtam ki a kérdést. És nem fake, meg nem áldozatokat kerrsek -.-
2014. aug. 5. 17:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Szó nélküli lelépés nem volt... olyan viszont igen, hogy azt mondtam a barátnőmnél alszom (én is nő vagyok). Közben pedig a pasimhoz mentem. De ez 19 évesen volt... és nem derült ki soha. Pedig 10 hónapos kapcsolat volt.
2014. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: Áruld már el, hogy tizenévesen miért pont egy olyan pasi kell, aki bőven lehetne az apád is? Igérgetett mindent, mi? Mondta, hogy szerelmes, meg minden, igaz?
2014. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!