Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van az hogy nem kíván?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az hogy nem kíván?

Figyelt kérdés
Az miért van ha egy fiú nem akar a barátnőjével szexelni és különböző indokokat talál ki? (nem csalás van a dologba)
2014. aug. 5. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor ámítás.
2014. aug. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer jutott ilyen pasi...

Az se csalt meg, akár hiszed akár nem többre értékelte, hogy aludjon mint a szexet...

Nem csak akkor ha kifáradt a munkában, amúgy is külön napirendi pont volt, hogy mikor...

Még egy haverokkal való csócsózást is ez elé vett...

Vicces mi? Nem is volt meg sokáig...

2014. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2es :) számból vetted ki a szót..
2014. aug. 5. 17:48
 4/4 anonim ***** válasza:
sajnos tényleg van ilyen, tapasztaltam én is. exem nagyon félt, hogy terhes leszek, mert az apja is így járt. védekeztünk rendesen pedig, mondtam hogy elmegyek orvoshoz is. sok voltam neki ilyen téren, így ott lettem hagyva... ő sem csalt, nem az a típus, aki csak úgy felszed és megdönt lányokat.
2014. aug. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!