Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? - Lányok ilyenkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? - Lányok ilyenkor mit kéne lépnem?

Figyelt kérdés

Egy 17 éves fiú vagyok néhány napja találkoztam először egy külföldön élő magyar lánnyal akivel itt ismerkedtem meg és egy éven keresztül beszélgettünk, egyszer azt írta szeret és összejöttünk a neten majd egy hónapot jártunk aztán dobott, mégse akarta megszakítani a kapcsolatot és tovább beszéltünk. Most találkoztunk 6 napja és 3 napig voltunk egy hotelben úgy hogy ott volt a családja (ők hívtak meg miután a máshol való találkozás körülményei nem voltak megoldhatóak). Egyszerűen remekül éreztem magam még arra is rávett hogy táncoljak, ami nagy szó mert nem vagyok benne túl jó (nem az a fajta tánc volt ami ma megy a bulikban hanem tényleg igazi, amúgy sem szoktam bulizni)


Tényleg csak a tánc volt a csúcs, direkt nem próbáltam megcsókolni, mert ez lett volna neki az első kapcsolata és 900km-re egymástól nagyon nehéz lenne neki ezért próbáltam nem komolyabban bele menni, de amikor felültem a vonatra a gyomrom rándult görcsbe a gondolattól hogy otthagyom, ezt a kérdést is úgy írtam le hogy 4 könnycseppet legalább számoltam számomra tényleg tökéletes kívűl belül, de a rohadt életbe is szerelmes lettem bele és ilyet uotljára az első kapcsolatomba éreztem. Nem tudom, hogy hol a fejem és azt sem hogy hol lesz, legközelebb csütörtökön fogunk beszélni videón de most az egyszer nekem is kell a segítség és bocsánat hogy hosszú lett köszönöm ha végig olvastad, azt meg előre is ha segítesz :)


2014. aug. 5. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet csak azért érezted ezt mert úgymond tiltott gyümölcs. Ha együtt kell lennetek akkor úgyis együtt lesztek. Tartsátok a kapcsolatot, egy idő után úgyis alább hagy találkozás nélkül a szenvedély.
2014. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!