Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szitukban érzitek magatokat kínos helyzetekben a párotok előtt?

Figyelt kérdés

Itt most arra gondolok, hogy mikor nem mutatkoztok szívesen a párotok előtt, mikor nem akarjátok hogy meglásson, mikor nem érzitek magatokat vonzónak előtt. Pl szemöldökszedés után, vagy mikor összevissza nyomkodtátok a pattanásaitokat vagy mikor a kedvenc, ám nagymamis pizsitekben lófráltok (ezek persze csak példák :).

Nyilván a wc-n végzett dolgok alapvetően kiesnek a pikszisből, az szerintem mindenkinek kellemetlen a párja előtt :D


Köszi!


2014. aug. 5. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Mikor visszaérek a futásból és izzadok mint egy mexikói r*banc
2014. aug. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szőrtelenítés mindenképpen.
2014. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok szortelenítve, akkor az nagyon kínos, meg is kérem, hogy ne csináljunk addig semmit, amíg nem javítom ki a hibát :))) mástól nem nagyon.
2014. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
En akkor ha szemuveg nelkul vagyok :/ vagy ha hattal allok neki tangaban.. Szerintem meg jopar lany/ no van rajtam kivul aki nem elegedett a hatsojaval :'D engem ezek zavarnak.
2014. aug. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

10 éve vagyunk együtt és engem halálosan zavar ha bejön a fürdőbe miközben épp az alvázamat teszem rendbe a borotvával - természetesen, hogy fél óra múlva szexistennőként álhassak előtte...

és ezzel totál lerombolja ezt az érzést...


és tudom, hogy látott már szülés közben kétszer is, hogy látott már mindenhogy (konkrétan volt, hogy valami jó kis vírust benyaltam folyamatosan hánytam 10 percenként, hogy már epét hánytam a 3.óra végén - ő meg tartotta a hajam, és próbált nem rosszul lenni....)

de ez akkor is zavar...


na meg a legjobb, ha épp megvan és - tamponcserélés közben - rámnyit, hogy hova raktam a lányunk papucsát , mert ő nem találja....

olyankor fel tudnám dugni neki a tampont a nemesebbik felébe....


szóval nekem ezek azok a dolgok...amik kínosak és egyben ki is akasztanak...

2014. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
In flagranti !
2015. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
In flagranti ! (F) 60
2015. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor szex közben elfingottam magam úgy hogy rajtam feküdt és ép hogy egy percre megpihent xDDDDDDDD 18/L nagyon vicces volt..
2015. jún. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!