Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megmondjam Neki?

Figyelt kérdés
Sok éve ismerem a lányt, de sosem voltunk nagyon jóban. Amióta barátja van, sokat alszunk együtt, volt, hogy csókolóztunk is, és úgy veszem észre, hogy (már) jobban szeret engem, mint a barátját. Én is nagyon szeretem őt. Megmondjam Neki? Ezzel csak rontanék a dolgokon vajon?
2014. aug. 5. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenképpen mond meg....
2014. aug. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja
2014. aug. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

persze hogy mond meg...

De nekem meg azt mond meg légyszi kérdező, hogy alszotok együtt, nem értem, barátja van és nálad alszik?

vagy hogy?

2014. aug. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen. Ez az, amit én sem értek teljesen. Sőt, nyíltan megmondta, hogy velem jobban szeret lenni, mint vele. Csak épp nem egyértelmű, hogy akkor miért nem dobja ki. Lehet, hogy arra vár, hogy én lépjek?
2014. aug. 5. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
lépjél, ez a legjobb megoldás ha tisztázni akarod a dolgokat, a helyben futás, körbe-körbe járkálás már meg volt nem segített, itt az ideje, hogy lépjél... :))
2014. aug. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!