Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek belefér egy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belefér egy jól működő kapcsolatba, hogy a felek tudják egymás FB és e-mail postafiók jelszavait? 26N

Figyelt kérdés

Nem megtörtént eset, csak a barátnőmmel erről vitatkoztunk elméletben tegnap. Ti mit gondoltok? Illetve mi van akkor, ha az egyik fél szeretné tudni (a jelszavakat), a másik fél viszont nem akarja megadni a sajátjait, és a partneréét sem szeretné tudni?

Köszönöm!:))


2014. aug. 5. 19:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én elmondom neki, ha szeretné tudni, ezzel is tudhatja,

hogy nincs előtte takargatnivalóm (és tényleg nincs).

Én nem kérem el az övét, mert majd elmondja, ha akarja..


Sőt, egyik exem cca 8 éve tudja a banki bejelentkezési

adataimat is, simán beléphetett volna, 1x nem tette meg :)

2014. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Belefér. Minden belefér. Nálam nem!
2014. aug. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csinálnék ebből olyan nagy ügyet. Ha tudni akarja, akkor megkapja. De szerintem ha megbízunk egymásban, akkor nincs szükség ilyesmire.
2014. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Van, aki szerint nem es van aki szerint igen. Asszony tudja az enyém, én tudom az övét. Nincs titkolnivalónk.
2014. aug. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Épp ezért vitatkoztunk össze a bnőmmel, mert én sem vagyok hajlandó megadni senkinek, egyik párom sem tudta a FB jelszavamat, de nem is kérdezték sosem. :)
2014. aug. 5. 19:16
 6/21 anonim ***** válasza:
Mind két eset jó, függően ember típustól, ha tiszteletben tartjátok egymás "magán szféráját" akkor nincs szükség rá, ha kíváncsiak vagytok egymáséra és nincs mit takargatni továbbá kölcsönös akkor ezzel sincs baj, az én véleményem egy nagyon rossz példa után: jobb ha megvan az a kis "mindenki számára szükséges magán szféra" és ebbe sztem bele tartozik az fb-is f/23
2014. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Egy nagyon hosszú, és tényleg teljesen nyílt kapcsolatba beleférhet, de nekem ehhez legalább 3-4 év kellene.
2014. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Tök jó lenne, ezzel bizonyít mindkét fél, hogy nincs takargatni valója.
2014. aug. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
6/6-os: Tökéletesen igazat adok. :)
2014. aug. 5. 19:18
 10/21 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon helyes!


Attól, hogy valaki házastárs, még mindig lehet, sőt kell is neki hagyni személyes szférát.


Ha mindent tudsz a másikról, akkor gyakorlatilag eltűnik az a kíváncsiság, amiért beszélgetést kezdeményeznél vele, és érdeklődnél az állapotáról. Tipikusan a papucsoknak semmilyen privát dolguk sincs, őket nem is szokták szeretni - mert nincs miért.

2014. aug. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!