Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a sráccal, lecsapjam?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek a baráti körében van egy srác, akinek tetszik, többször is próbálkozott nála.


Amióta bemutatott engem a baráti körének azóta mindig beszólogat nekem ez a srác ahányszor összejön ez a társaság.


Például múltkor fekete orchideát vittem a barátnőmnek, erre ez a majom elkezd dünnyögni, hogy "Remélem egyszer megbecsülöd azt is, aki csak egy szál vadvirágot vitt neked, de azt szeretetből."


Meg amikor a barátnőm mesélte, hogy hol voltunk szórakozni és milyen éttermekbe mentünk akkor is közbe ugat, hogy "Mások szenvedik a diákhitelt meg a híd alatt alszanak ti meg folyamatosan dőzsöltök."


A barátnőm szerintem csak azért nem koptatja le mert általános iskolában osztálytársak és barátok voltak, de nem szeretném ha a csajom elméjét mérgezné a hülyeségeivel.


2014. aug. 6. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

mond neki nem te találtad fel a spanyol viaszt,

este a csajnak pedig majd te nyújtod a vigaszt

csak okos tesó alázd le a srácot bátran,

csak előtte ne kondizz ne legyél fáradt

2014. aug. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne verd szét a pofáját, habár jól esne, de csajod nem venné jó néven...szerintem. csak simán oltogassad a kis k*csögöt..persze a elég intelligens és jóhumorú vagy hozzá hogy frappáns módon visszavágj és beégesd.
2014. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
:D
2014. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
alaposan el kéne verni
2014. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel pont az a célja, hogy felhúzzon. Tegyük fel megütöd és akkor még te leszel a ge*i. Egyszerűen nézd levegőnek.
2014. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sz*rjál rá, mit szólna a barátnőd ha lecsapnád? Amúgy meg nem az erőszak a megoldás, szólj vissza neki aztán kész. Ha meg ő megy neked akkor, nem a te hibád lesz :D
2014. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ne is figyelj rá, nézd levegőnek és majd megunja ha senki nem reagál rá semmit

provokálni akar, ne hagyd

2014. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha megütöd te veszítesz. Miért nem tudsz visszaszólni? Nem káromkodva, hanem valami frappánsat, aminek a sorai között ott van, aminek ott kell lennie.
2014. aug. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak a barátnőd engedélyével. Minden egyéb esetben leszarom tabletta, napi 3x1 szem, étkezés előtt. Mert, ha fenyegetést látsz, ott ahol nincs is, az nem vonzó. A barátnőd meg nem véletlenül kosarazta ki ezt a hülyegyereket néhányszor.
2014. aug. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!