Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja vagyunk együtt, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja vagyunk együtt, én elkerülök egyetemre. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Elkerülök egyetemre szept.től, a párom elég messze lakik Budapesttől. A kérdés, vagy vele költözzek vagy nélküle a csoporttársaimmal? Én nagyon szeretem Őt, csak félek, hogy elveszítem a szabadságom. Azt mondta, feladná értem az életét és felköltözne velem.
2014. aug. 6. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát elég idióta a párod, ha feladná érted az álmait, életét, csak mert 3 hónapja jártok. Egyetlen szerelem sem garantált és örökké tartó. Az kb 10000 ből 10. Szóval sztem hagyd a párodat, mert 3 hónap alatt még nem mélyülhetett el amúgy sem annyira ez az egész kapcsolat.
2014. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tegye meg. 1-2 hetente gondolom amúgy is hazajössz, és naponta tudtok egy keveset beszélgetni. És szünetekben amúgy is itthon vagy.
2014. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ő most mit csinál? Mit kéne feladnia, ha veled menne?
2014. aug. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem dolgozik otthon, tehát csak úgy "van".

Ő 23, én 18.

2014. aug. 6. 14:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem is kérdés, menjen veled. De előtte keressen munkát ott ahova költöztök.
2014. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem is kérdés? Miért?

Mármint én ugye nem pártolom egyiket sem, határozatlan vagyok. Miért jó úgy elkezdeni az egyetemet, hogy baráttal/barátnővel felköltözik valaki?

Viszont az se jó, ha a csajokkal minden nap itt ott amott vagyunk, de ha a barátom nélkül megyek, elveszítem.

2014. aug. 6. 14:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Azért mondtam, hogy nem is kérdés, mert ha csak elvan otthon, akkor nem nagyon van mit feladnia. Ha veled megy, akkor meg esetleg munkát is találhat.
2014. aug. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
viszont mi van, ha utólag visszagondolva megbánom, hogy ilyen korán...? no buli, no barátnők...stb.
2014. aug. 6. 19:08
 9/13 anonim ***** válasza:
Attól még miért ne bulizhatnál meg miért ne találkozhatnál a barátaiddal? Megtiltja?
2014. aug. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

hát a bulikat nem igen nézi jó szemmel..

az lehet kimaradna egy kicsit

2014. aug. 6. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!