Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled se nélküled szüntelen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled szüntelen?

Figyelt kérdés

7. éve tart az egész történet.

Majd 5 évig voltunk együtt, első szerelem, tökéletes minden kivéve, hogy nehezen kezelhető volt a fiú.

Szakítottunk, kibékültünk. Lassan 2 éve, hogy külön vagyunk nekem azóta kapcsolatom van. Neki is voltak pár hónapos szerencsétlenkedései ( mindenkiben engem keresett)

Sajnos a 2 év alatt is összegabalyodtunk párszor, mindig felkeres, munkahelyemen keres 4-5 havonta. Sajnos h megtud találni az annak a résnek köszönhető ami köztem és az új párom között van ( gyerekes és sok butaságot csinál, még nem érett teljesen egy kapcsolatra.

ha kibékülnék esetleg az ex-szel, már érdeklődésem vesztem majd lelépek, ami miatt összeveszünk ezáltal érzem h hiányzik.

Csak az adrenalint hajszolom?! :D Vagy a nagyon erős lelki kapocs miatt van ez? Ezt abból gondolom, mert megérezzük egymás jelenlétét, vagy mikor rám gondol, baja esik. Ha nem beszélünk is tudjuk mikor mi van a másikkal.

Volt valaki ebben a helyzetben?


2014. aug. 6. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Az első szerelmet nehéz elfelejteni.
2014. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha ennyire ragaszkodtok egymáshoz, akkor miért szakítottatok?
2014. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

se veled se nélküled élni nem tudok,

amikor meglátok tőled csak futok

7 éves gyötrelem,

ebből nem lesz győzelem

2014. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem vers lesz de az a balf@ sz #3-as a "rapper" bepótolta.. -.-
2014. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon király vagy verselős faszikám. A sokadik bombázó hozzászólásodat olvasom. Komolyan mondom egy Petőfi veszett el benned.
2014. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

1. Úgy gondolom lehetetlen.

2. Fiatalok voltunk, most sem vagyok túl öreg 22 de 15-6 évesen gyerekek voltunk. Problémás gyerek volt, szülők sehol így alkoholizmusból kifolyólag agresszivitás ( tettlegesség nem volt nem bántott)és a kényszeres hazugság volt az oka.

Mivel nem volt senkije csak én iszonyat féltékeny volt a légyre is ha rám szállt.

nem a szerelem múlt el sem a szenvedély,közös programok megvoltak, csak úgy meguntam és kiléptem egyről a kettőre.

2014. aug. 6. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!