Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van vmi, , szabály" h egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van vmi, , szabály" h egy párkapcsolatban kinek illik először bemutatni a párját a szüleinek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsen és aki azt mondja hogy van arra ne figyelj. Az mutatja be először aki akarja, vagy ahogyan épp alakul.
2014. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

én vagyok a lány amúgy, de én még szeretnék várni kicsit a bemutatással,mivel igaz,h kicsit több,mint egy hónapja vagyunk együtt, meg szinte minden nap beszélünk,de egy héten csak egyszer tudunk találkozni , ezért én azt mondtam a srácnak,h még őt szeretném jobban megismerni, és csak utána szeretném ha bemutatna a szüleinek, egyébként szeretném megismerni a szüleit.

ha ezt válaszoltam, szerintetek mit gondolhatnak a szülei rólam,ha esetleg ezt megemlítette, ugye nem negatívat??

2014. aug. 6. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek.
2014. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lynn326 ***** válasza:

Erre nincsenek szabályok.

Szerintem nem fognak rólad rosszat gondolni.

Én a páromat fél év után mutattam be mi napi szinten több órát együtt vagyunk, és így is. Én mutattam be őt először. Azóta már én is voltam náluk.

A lényeg az, hogy erre nincs szabály. Sok sikert. :)

2014. aug. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szabály nincs rá... én annyit tudok neked mondani, hogyha te akarod előbb bemutatni, akkor ne szervezkedj úgy, hogy nem tud róla a párod..


Én megjártam anno, hogy a férjem úgy szervezte oda az anyját hogy én nem tudtam...és úgy lettem bemutatva...nem készültem, nem vittem semmit és ilyenek. Nagyon kellemetlenül éreztem magam. Arról nem is beszélve, hogy túl korainak tartottam. 2 hét után mutatott be az anyjának, és 2 hónap után már a nagymamát is ismertem. Én 5 hónap után hoztam haza amikor már jegyben jártunk.

2014. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!