Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhidjem amit megigért nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhidjem amit megigért nekem?

Figyelt kérdés
félre lépet a párom és megtudttam. Megbeszéltük de nem tudok már bízni benne. Megigérte megkérdezi mielőtt újra megtenné. Mittegyek? Rugjam ki? Hadjam a dolgokat úgy ahogy vannak?
2014. aug. 6. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Megigérte megkérdezi mielőtt újra megtenné"

jujj szerintem igen...megfordul a fejében, hogy újra megtenné????? hűség bizalom őszinteség ha ezek nincsenek meg ott valami nincs rendben...

2014. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engedd el,nagyon szeret
2014. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tanulj vele közösen nyelvtant, hátha az felmelegíti a kapcsolatot.
2014. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

megkérdez mielőtt újra megcsalna? milyen figyelmes...

inkább szakíts

2014. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább azt hidd el, hogy írni sem tudsz.
2014. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Megigérte megkérdezi mielőtt újra megtenné."

xDDDDDDD

Kösz, jót nevettem :D


Persze, hidd csak el. Ha már ilyen ígérethez volt bőr a pofáján (a megcsalásról már nem is beszélve, de manapság az már olyan piti elfogadható ügy) akkor szerintem nem lesz nehéz betartani ilyen arcátlan ígéretet :D

2014. aug. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hülye lennél, ha nem rúgnád ki! Persze ez a Te életed, te döntöd el, hogy mit csinálsz, de én már tuti kirúgtam volna! Ha egyszer félrelépett, másodszor is meg fogja tenni, és így tovább...szerintem ne rontsd el ezzel az életedet, de te tudod...
2014. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Megkérdezi?..mit,hogy félrekefélhet-e?heheeeee ennyire nem lehetsz sötét:DD

Hadjam:DD igen!

2014. aug. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod. Te ismered te tudod hogy lennél e még vele , te tudod hogy el tudod fogadni e ezt a félrelépést vagy nem és te tudod hogy mennyire szereted nem pedig mi.
2014. aug. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha a barátom ilyet tenne, kidobnám aztán meg leszégyeniteném mindenki előtt, had tudják mekkora egy bunkó.:D
2014. aug. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!