Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a baratom hiv meg mindenhova?

Figyelt kérdés
En fiatalabb vagyok jocskan, igy sajat keresetem nincs, o idosebb. Rengeteg helyre elvisz, hetkoznapokban etterembe kajalni, strandolni, par napos kiruccanasokra, haverokhoz o veszi a cuccokat stb.. mivel nem tudom azt mondani az etterembe hogy hagyjad majd en kifizetem picit kenyelmetlenul erzem magam bar probalok minden tolem telhetot megtenni ennek ellensulyozasa kepp pl. Itthon fozok neki, sutok sutemenyt amit megkivan, ha epp a lakasan dolgozik, elmegyek es meglepem a kedvenc edessegeivel, segitek neki a takaritasban, kerteszkedesben. Ez igy jo dolog vagy neha megis mondanom kene neki, ha kitalal vmit hogy ne menjunk inkabb mert hulyen erzem magam amiatt hogy ennyit koltesz ram?
2014. aug. 6. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szívesen teszi, akkor miért lenne baj?
2014. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai "feministák", akik igazából csak szexista r*bancok, most fujjognának, hogy miaz, hogy ő mindenhova elvisz és mindent fizet, ezzel kilóra megvesz téged stb. De nincs ezzel semmi gond. Ha őneki megéred a rád költött pénzt akkor háláld meg azzal, hogy jól érzitek magatokat együtt és nem rágódsz ilyen butaságokon.
2014. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én se hagyom, hogy barátnőm költsön rám. Jóval tehetősebb, de nem a pénzéért vagyok vele.
2014. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) igazabol anyukam is mondta h nem erzem e magam emiatt rosszul.. de mondtam neki hogy epp ezert probalok neki mindenben segiteni (ami amugy is alap lenne de na...)
2014. aug. 6. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Az hogy hagyod hogy költsenek rád, nem azt jelenti, hogy a pénzéért vagy vele. Ha követeli, hogy költs rá na akkor.
2014. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
így hogy te is viszonzod, ezzel semmi baj nincs
2014. aug. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj.
2014. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én mindig úgy voltam vele, hogy ez csak pénz, és értem van. Ha tudom vele biztosítani a körülményeket, hogy jól érezzük magunkat, akkor miért ne!? Ez csak egy eszköz arra, hogy megadjuk magunknak a lehetőségeket. Nem várja el az ember ilyenkor a viszonzást, hogy te fizess. Többet kap tőled szeretetben, mint amennyit ezzel akárhogy ia adhatna :) csak magamból indulok ki.

22/F

2014. aug. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!