Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dolgozzam fel, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy a férjem elhagyott egy másik nőért? Miért tette? Mi volt meg benne, ami bennem nem?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, volt férjemmel van két közös gyermekünk, elváltunk, mert ő megcsalt a kolléganőjével, amit a mai napig nem értek, de mindegy. Nem vagyok buta, diplomás, jó kinézetű és alakú, ápolt, nyitott és barátságos ember vagyok, de nem azért annyira kihívó. Ez a nő négy évvel idősebb nálam, a párom évekig gyűlölte állítása szerint: ilyen szende, visszahúzódó, de okos és karrierista nő, ahogy én hallottam, mert az egyik barátnőm is együtt dolgozik velük, ő ismeri a férjem új nőjét személyesen.


Aztán egy nap beállított a férjem, hogy együtt vannak, amit nem igazán értettem, mert hallottam a munkahelyről, hogy nem igazán bírnak még dolgozni sem együtt, ki nem állhatják egymást, már szócsata is volt köztük stb. Aztán pár nap alatt ripsz-ropsz egymásba estek és én fogtam magam, elváltam.


Be kell ismernem, hogy féltékeny vagyok erre az állítólagosan szerény, visszahúzódó nőre, hogy mivel babonázta meg a férjemet... aki állítólag évekig szabályosan gyűlölte őt. Mert a barátnőmtől, aki még mindig együtt dolgozik velük, mesél ezt azt: állítólag mintha valami első nagy tiniszerelem lenne, úgy néz ki az egész, amit már nem csak ő vett észre, férjem annyira odavan ezért a nőért. Rosszul esik, értem soha nem rajongott ennyira. Ez a nő még csak most vesztette el a szüzességét is... a férjemmel, aztán 35 is lehet már.


Mivel elváltunk, a férjem elviszi hozzájuk a gyerekeket, ezzel természetesen semmi bajom. De mintha lányunkat és a fiunkat is megbabonázta volna ez a nő, a gyerekeim már napokkal előtte várják, hogy mehessenek hozzájuk, egyenesen imádják az új "anyukájukat", aki mondjuk gyerekekkel is foglalkozik.


Most pedig 600 méterrel lebegnek a föld felett, mert babát várnak...


Én soha nem voltam zárkózott, sem pedig visszahúzódó, inkább kedves társasági ember. Két gyerek születése után is sportolok rendszeresen, négy nyelven beszélek anyanyelvi szinten és saját nyelviskolám van. Szóval nem gondolnám, hogy "rossz" nő lennék.



2014. aug. 6. 16:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
és milyen volt a férjed és közted a kommunikáció és maga a kapcsolat?
2014. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hogy köszönök előre is minden választ!


Én nem vettem észre, hogy valami gond lenne közöttünk. Rendszeresen megbeszéltük a dolgokat, mert én kompromisszumkész vagyok. Eljártunk együtt ide-oda, szexuális életünkkel sem volt gond. Én igyekeztem megtenni mindent, ezért nem tudom mire vélni ezt az egészet.

2014. aug. 6. 16:08
 3/15 anonim ***** válasza:
55%

lemostak a pályáról.De a gyerekeidet is eltulajdonítja az már a megalázás szintje azért :) már nem csak lemosva vagy hanem földig alázva.Ő meg csak szerényen mosolyog.Tud valamit.Nagyon tud.


De ha ez segít úgysem lesznek sokáig együtt.És ha nekem kettőtök közül kéne választani látatlanul, téged dugnálak szanaszét helyette.ÉS ez nagy bók,szóval kezdő löketnek nem rossz.Építs innen.

2014. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%

pedig valami biztos nem volt rendben...

ezt a könyvet ismered? Gary Chapman: A házasság négy évszaka

2014. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem mondhatta, hogy rossz alakom van, mert nincs és igényesen öltözködöm (persze nem cicababásan). Nem mondhatta, hogy nem dolgozom és nem viszek haza pénzt. Nem mondhatta, hogy buta vagyok, egyetemet végeztem. Még a szüleim, meg a húgom meg az öcsém is szerette a férjemet és fordítva, ilyen gond sem lehetett. ???
2014. aug. 6. 16:11
 6/15 anonim ***** válasza:
mikor vitáztatok utoljára? és mi volt a vita tárgya? ő mit mondott?
2014. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bókot :) A könyvet pedig köszönöm, nem ismerem, de megnézem. Miért ajánlod amúgy? Miről szól?


A váláskor veszekedtünk, de akkor nagyot. Kibukott belőlem kb. az, amit ide leírtam. Hogy pont azért hagy el, akit utál? Végülis én hagytam ott, akkor menjen...

2014. aug. 6. 16:19
 8/15 anonim ***** válasza:

nem ajánlottam, kérdeztem ismered e...de ha elolvasod mellé még ezt is ajánlom: Gary Chapman: A szerelem pszichológiája

ez is sok fontos információt tartalmaz, ebben van az, hogy a vitánál mire jó figyelni :) azért kérdeztem

2014. aug. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Nem fejtettél ki minden részletet, de a leírtak alapján lehet, hogy semmi baj nem volt. Egyszerűen törvényszerű, hogy a házasságok véget érnek egy idő után.
2014. aug. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az h iskolázott vagy nem jelent semmit.Nem akkor dől el ki "rossz és ki jó" amikor diplomát vagy vmi mást szerez. Meg a visszahúzódó és zárkózott emberek is lehetnek jófejek és nagyszerűek . Kicsit túl nagyra tarod magadat.
2014. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!