Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gyorsan segítség kéne!? 17/l

Figyelt kérdés
sziasztok. Szóval a sztori: Van egy fiú ,akivel pár hete tart a kapcsolatunk ,ami nálam csak szexről szólt ,viszont mikor kiderült ,hogy ő másképp gondolja én is el kezdtem bele élni magam ,"megszeretni". Az utóbbi időben egyre bunkóbb, távolabb érzem magam tőle. Legutóbbi együttlétünk után pl nem is köszönt ,meg semmi..ez két napja volt. Ma meg áthívott. Tehát a kérdés: elmenjek hozzá ma este ,vagy ne? A büszkeségem azt mondja ,hogy semmi képp.. viszont már ééégek a vágytól.:D előre is köszönöm a segítséget!:))

2014. aug. 6. 17:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Inkább menj máshoz. Khmm.... :)
2014. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
akkor ülj rá egy poroltóra te kis ribizli
2014. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész ribinek fog gondolni, mert kb azokkal bánnak így. Értem, hogy csak szex, de azért ott is kellene illem
2014. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
Én elmennék, és még mielőtt nekem esne elmondanám, hogy egy "HATALMAS PARASZT VAGY B+" várd meg mit reagál, ha érdekli akkor szerintem beszéljétek meg, ha nem érdekli vágd pofán és lépj le.... Sok sikert! ;)
2014. aug. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 October15 ***** válasza:
56%

Ha nem mész akkor meg hülye ribinek :D A ribi az aki mindenkivel lefekszik a hülye ribi az aki mindenkivel csak velem nem ugyebár :D.

Amúgy 1 köztes megoldás: hívd fel, hogy mégis mi volt az a múltkori. Mert pl ha ő közölte, hogy több volt nála tervben te meg közölted, hogy á-á kis pajtás a farkad a célközönség nem te :D akkor ne csodálkozz, hogy besértődött.

2014. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Lynn326 ***** válasza:
Nos, az én véleményem az, hogy mindenképp meg kéne beszélnetek a dolgokat. Jó lenne megkérdezned, például azt is, hogy az utóbbi időben miért változott meg ennyire. Tisztázd le magadban a dolgokat, hogy te mit akarsz vele, csak sexet, vagy többet is. Ha ez utóbbi megvan akkor ehez mérten tudsz majd dönteni, és bármi legyen remélem minden rendben lesz. Sok sikert. :)
2014. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Büszkeség?
2014. aug. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

xDDDDDD Büszkeség :D

Milyen büszkeség? :D

Full fel van borítva a harmonikus kapcsolatkialakulásának lépcsőfokai. Használati tárgy vagy, egy újrahasználható zsepi, milyen büszkeség? :D

2014. aug. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hol volt a büszkeséged, amikor kufircpajtik lettetek?
2014. aug. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ne menj át!
2014. aug. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!