Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan van hogy egy férfi azért akar rosszat a barátnőjének, hogy vele maradjon?

Figyelt kérdés
barátom nem támogat a fogyásban,életmódváltásban.nem mondja,de nem is segít benne.nem segít barátokat szerezni(nekem ismeretlen ez a város ő itt nőtt fel).mit gondoltok?4 éve vagyunk együtt
2014. aug. 6. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Na most a fogyásban hogyan kellene a barátodnak segítenie...? Vagy akár a barátszerzésben is? Persze ha van 100 barátja, akkor nekik nyugodtan bemutathatna, de ha nem az ő barátaira vagy kíváncsi, akkor kb. ugyanott vagytok mindketten, attól még, hogy ő abban a városban nőtt fel...
2014. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

abban kéne a segítség hogy bíztat.azzal nem segít,hogy ''minek fogyózol?'' (20 kg az a minek).

Igen az ő barátaira gondoltam.rengeteg lány is van

2014. aug. 6. 18:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, de mindig elhatároztam valamit és azt magamtól valósitottam meg, pl. felszedtem pár kilót fogtam magam és kimentem futni minden nap, nem ettem kenyeret,sütit,csak csirkemellett és rizst és zöldségeket. A barátaimat meg teljesen nekem kellett megtalálnom, akivel jártam ilyenekben nekem sem segitett, sőt semmiben. De én ilyen önállóbb vagyok, Te is határozd el mit akarsz és akkor valósitsd meg, és ne is kérj segitséget.
2014. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egyszer régen megkérdezte egy fiú itt, hogy jó lenne-e ha néha beszólna a barátnőjének, mert amíg önbizalom hiányos biztos vele marad...

szóval van

2014. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké,csinálom a diétát és edzeni is járok.ezen kívül sehova.több órányira lakok a barátaimtól,így jó volna ha segítene.gyerek mellett nem sok lehetőségem van,anyukákkal pedig semmi esetre sem szeretnék barátkozni
2014. aug. 6. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!