Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem felhívni a lánnyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem felhívni a lánnyt sehogysemm Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mit csináljal mert nagyon odegesítő de akkor se merem

2014. aug. 6. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mi a szándékod?
2014. aug. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ismerkedés beszélgetés... késöbb randizás

14/f

2014. aug. 6. 18:20
 3/15 anonim ***** válasza:
Add ide nekem a telefonszámát majd felhivom én, aztán elmesélem milyen volt. Igy legalább az illuziód meglesz.
2014. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja hogy 14 éves, akkor mégis te hivd.
2014. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor írj neki valahol.. (pl. facebook), kezdjetek el beszélgetni, és ott tegyél 1-1 kis utalást hogy elmennél vele randizni.. Aztán szedd össze a bátorságod és kérdezd meg hogy el menne-e veled valahova..
2014. aug. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Gyakorold egy kicsit a nyelvtant! Önbizalmat is ad, meg a lányt sem fogod elijeszteni az írásoddal.
2014. aug. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ő szerintem eljönne velem nem azzal van a baj meg beszélgettünk is már egy csomót szerelmes is belém szerintem...sőt biztos
2014. aug. 6. 18:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Akkor mitől félsz?:o

Biztos elmenne veled akkor.. Csak ha ilyen félénk leszel az lesz a baj.. Akkor azért nem fog elmenni veled és azért nem fogsz neki kelleni mert félénk vagy..

2014. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ja csak félek mi lesz ha hírtelen csönd lesz meg ezek...

Nem jutna eszembe semmi téma meg ilyenek...

2014. aug. 6. 18:28
 10/15 anonim ***** válasza:
keresd elő a telefonszámát majd számolj háromig, gyorsan nyomd meg a hívás gombot és ne rakd le :)
2014. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!