Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neten nem jo otlet megkerdezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten nem jo otlet megkerdezni ezt tole?

Figyelt kérdés

Egy lany nagyon tetszik nekem eleg surun talalkozunk. O is eljon velem bar nemtudom hogy csak mint baratra tekint ram vagy esetleg a parjara.

Neha neha probalkozom erintesekkel ezek ellen nem tiltakozik de nekem kellene valami megerosites hogy neki is tetszem-e hogy nyugodtabban nyissak fele. Eleg toketlen vagyok mert o az elso ilyen lany akivel ilyet erzek. Azon gondolkodom hogy neten valahogy kideritem hogy hogy erez irantam es utana en is nyugodtabban lepnek tovabb. Szerintetek?

18/F


2014. aug. 6. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Emberek! Felejtsétek már el a netet! Beszélj róla személyesen, akár mennyire is töketlen vagy!
2014. aug. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbálj személyesen közeledni hozzá... pl egy alkalmas pillanatban lassan hajolj felé, és próbáld megcsókolni. De lassan csináld, hogy legyen ideje elhajolni ha nem akarja. Ha viszont hagyja, és vissza is csókol, akkor van esélyed:)
2014. aug. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha ennél is töketlenebbnek akarsz tűnni előtte, akkor neten! Egyéb esetben vakard össze a golyóidat és próbáld meg élőben tisztázni vele a helyzetet: akár megcsókolni, akár megbeszélni.


Bátorításképp:

Életem értelme bátor volt és kérdezett. Igaz, hogy közben egyenes úton 3x eltévedt és úgy, mint egy ovis "leszel a barátnőm?", de megkérdezte. Kapott is rá választ - egy hatalmas kosarat, mert ilyeneket másfél óra ismeretség után nem illik kérdezni az ember lányától :D de végül neki lett igaza.

2014. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!