Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal már fél éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal már fél éve vagyunk együtt, szeretjük egymást sok időt együtt töltünk, tudom hogy szeret de úgy érzem nem eléggé mutatja ki, mit tegyek hogy jobban kimutassa?

Figyelt kérdés
Nehezen beszél az érzelmeiről, mondta többszöris hogy szeret, verset is írt már nekem de már rég, mostis vágyom ilyesmire de valahogy nem figyel már ilyenekre, de szeret mert sokszor mondja hogy velem képzeli el a jövőt
2014. aug. 6. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:

A férfiak nem nagyon szeretik kimutatni az érzelmeiket, ne aggódj.

Akkor kéne gyanút fognod, ha sokat Fb-ozik, beszélget másokkal, elmegy éjszakákra stb :)

De ehet, hogy csak szimplán szolíd akar maradni, és nem az a csöpögős fajta

2014. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az en baratom is ilyen.

4 honapja vagyunk egyutt, de meg azt sem mondta , hogy szeret!

2014. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kolosszus22 ***** válasza:

Verset ír, Jesszus, mi a tökömet kellene még csinálnia, én egyszer sem írtam verset és nem is fogok soha, nem vagyok túl érzelgős alkat!

Szerintem inkább "elbeszéltek egymás mellett" máshogy fejezitek ki a szereteteket, nem egyezik az un. szeretetnyelvetek, ennek olvass utána mit is takar pontosan, lehet rá fogsz jönni mi a bibi.

27F

2014. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi ennek utánnanézek :) lehet hogy tényleg erről lehet szó
2014. aug. 6. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!