Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kereshet még mindig és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kereshet még mindig és miért jutott eszébe a szülinapom? Mit akarhat még?

Figyelt kérdés
Ma volt a születésnapom. Telefonon írt üzenetet, én pedig visszaírtam. De eleinte azt se tudtam ki írt, mert én már töröltem a számát, nem is gondoltam hogy még keresni fog. De már három hete nem is beszéltünk facebookon, sőt meg is szakítottam vele mindenféle kapcsolatot, letöröltem az ismerősök közül. Ilyeneket csinált hogy kiderítette melyik utcában lakom, egy kép alapján, amit kiraktam facebookra. Szexre utaló dolgokat is írt. Olyat is írt hogy jó lenne ha együtt maradnánk. Már még az idénre tervezett egy közös nyaralást, hogy elmehetnénk együtt nyaralni. 20 évesek vagyunk.
2014. aug. 6. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Boldog születésnapot!
2014. aug. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tart még a szülinap 23:59:59-ig
2014. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Reménykedik.Mondd meg neki a szemébe hogy már nem lehet köztetek semmi és hagyjon békén.
2014. aug. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mondtam neki és utána töröltem az ismerőseim közül. De 3 hétre rá írt ma nekem boldog szülinapot, amire visszaírtam. De mit akarhat még ha megmondtam hogy ne keressen?
2014. aug. 6. 19:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Csak annyit írt hogy Boldog szülinapot,mert akkor nem kellenne túlspilázni.Lehet egy kedves gesztus is.
2014. aug. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De hogy jutott estébe? Miért vagyok az eszébe? Még csak nem is találkoztunk soha.
2014. aug. 6. 19:42
 7/12 anonim ***** válasza:

ez nem igaz 3x-1 nap alatt, kérdező, még mindig nincs meg a helyes válasz? :DD

Miért kell magad egy senki s..gfej miatt az őrületbe kergetni?

2014. aug. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor várj,hogy miért jutottál az eszébe,talán megszokás.
2014. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
De szerintetek miért bukkant fel így a semmiből, amikor megbeszéltük hogy nem beszélünk többet egymással?
2014. aug. 6. 19:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Dobta a másik csaja, ezért most nálad próbálkozik újra.:D
2014. aug. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!