Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki felvidítana? (Szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki felvidítana? (Szerelmi bánat)

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a Magyar állam eltemet.
2014. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pálinka?
2014. aug. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A pálinka nem jó mert nem tudok berugni:(
2014. aug. 7. 14:15
 4/11 anonim ***** válasza:
fiú lány? asztal?
2014. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nyugi idővel elmúlik és leszel még nagyon boldog :) addig is csak tereld el a figyelmed :) ha szeretnél beszélgetni, szívesen beszélgetek veled :) ha szeretnéd kiadni magadból a fájdalmat azt is nyugodtan leírhatod :) a volt barátnőd/barátod hülye szokásait is elmondhatod talán rájössz mégsem volt annyira tökéletes számodra :) vagy ha esetleg egy be nem teljesült szerelemről van szó és szeretnéd elmesélni meghallgatlak :)
2014. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy lányba vagyok szerelmes és én egy srác vagyok.
2014. aug. 7. 14:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy mennyivel szarabb azoknak akiknek devizahitelük van, akiknek volt kis boltjuk/trafikjuk és elvették a dohányárusítási jogot tőlük, akinek mindkét elmúlt hónapokban emlegetett maláj gépen volt rokonuk, akiknek a családja egy menekülttáborként funkcionáló gázai iskola romjai alatt haltak meg, akiknek rokonait és szülőfaluját pusztítja az ebola járvány, akiknek ott kellett hagyniuk otthonukat Pripyat-ban és még rákot is okozott szervezetükben a radioaktív sugárzás, akik a korrupció és európai állampolgári jogaik elfojtása ellen tüntettek a kijevi Majdan téren és a rendőri brutalitás halálos áldozatává váltak...ugye nem is olyan rossz a helyzeted ;)
2014. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 7:

Na az ilyen hozzászólásoktól szoktam magamat még szarabbul érezni, hogy nekem elvileg ilyen fsaza életem van, mégis szomorú vagyok és pocséknak élem meg. Köszcsi.

2014. aug. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#7:

Voltál Te már igazán szerelmes?

2014. aug. 7. 14:58
 10/11 anonim válasza:
szia! velem is kiba*ott a sors... Legjobb lánybarátom akit szeretek ír nekem arról hogy milyen rendes egy srác.. Zenélj! Az mindig feldob. Legyél az igaz barátaiddal. Így sokkal könnyebb lesz ;)
2014. aug. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!