Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tipp, hogy miért csinálja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tipp, hogy miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Együtt voltam egy fiúval(kb 1 hónapig). Mikor szakítottunk akkor még volt nála holmim amit visszaszerettem volna kapni, de 2,5 hónapig egyáltalán nem jelentkezett.


Most meg egyik nap telefonál, hogy visszaadná másik nap meg azért hív, hogy költözzek hozzá. Nem volt se békülős szex meg semmi ilyesmi. Nem is értem mit akar tőlem.


2014. aug. 7. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vissza szeretne kapni. Ha szeretett, akkor azalatt a 2,5 hónap alatt megpróbált elfelejteni, de nem ment neki. Szerintem amikor felkeresett téged nem az volt a szándéka, hogy visszaadja a cuccokat, hanem csak egy ürügy volt, hogy beszéljetek és újra felmenjél hozzá.
2014. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az a telefon hívás sem teljesen véletlenül volt. Előtte lévő nap találkoztam az albérlőjével és ő mondta neki, hogy találkoztunk, ő ezt követően hívott fel.

és amikor találkoztunk se mondta h jöjjünk össze újra, csak sajnálja a helyzetet.

2014. aug. 7. 14:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem meg**gott másokat is és nem lett jó vége, és nincs ló jó a szamár is alapon te vagy a soros.(megint)...

Ne vedd komolyan.Kérd vissza a cuccaid és többet ne keresd.Ne alázkodj már meg!

2014. aug. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!