Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom telefonzárt tett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom telefonzárt tett telefonjára, hogy nála voltam! Ez csak rosszt jelenthet?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 16:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
77%

Tudod vannak nők,akik már akkor is kikészülnek ha éppen röhögök az egyik csaj haverommal aki csak haverom már és legalább 5-10éve...pl. vagyok én,akinek 5éve van komoly kapcsolata de a párom ugyanezt csinálja....biztos nőzök,biztos megcsalom meg ilyenek..pedig qvára nem csalom meg...csak meguntam,hogy mire felkeltem reggel kivitte a telómat,hogy nyomogassa sőt volt,hogy pont ő volt az aki átállított ezt azt...ezt megoldottam annyival,hogy leugattam és lezártam a telót. Mehet a szájhúzás,de az ilyen nőket rühellem...


25/F

2014. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Igen, vagy nem bízik benned vagy titkol valamit
2014. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
59%
Nem feltétlenül csak nem akarja, hogy kíváncsiskodj. De kérdezd meg tőle, hogy mi ez az egész.
2014. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
61%
Ha nem tett volna, akkor se lett volna jogod az engedélye nélkül túrkálni benne.
2014. aug. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
56%
nekem alapból van jelszó a telefonon tableten...a gépemen is újra indítás után...extrát azért nem rakok rá mert tudom, hogy senki nem mer hozzányúlni :) biztos, hogy miattad tette rá? rajta van még mindig? megkérdezted tőle a kódot?
2014. aug. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

nem túrkáltam soha benne! 1x se vettem el

csak nála aludtam, és épp ezért hogy vélse nézek bele rá tette a kódot

és ezt mondta is

2014. aug. 7. 16:07
 7/25 anonim ***** válasza:
59%

Hmmm...


Ha rátette, az azért van, mert babrálsz a telefonján...


Ami igaz is, különben nem tudnál, hogy rajta van.


Igen, ez rosszat jelent... annyit, hogy beleturkálsz olyanba, amihez semmi közöd, nem bízol benne, ezért nem tartod tiszteletben a magánszféráját!


Semmi titkolnivaló a telefonomon, nincs is rajta zár, de ha észrevenném, hogy a párom hozzányúl, én is rátenném... és még balhé is lenne belőle.


Ennyire azért ne akarjunk bilincsbe tenni bárkit is!

2014. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
de miért is mondaná el a jelszavát?mi az,hogy megkérdezte tőle a jelszót?saját telefonja,saját jelszava! azért ez még lehet bárkinek egy kapcsolatban is nem?nem azért jövök össze valakivel ,hogy kiadjam a pin kódjaimat meg mindent...szerintem..hanem azért,mert szeretem és bízok benne.az,hogy elkéri a telefont is gusztustalan de hamarabb megtenném mint azt,hogy a kódjaimat kiadjam...tudod mikor csicskulnék be..
2014. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%

Veronika ott a pont!!...;)


25/F

2014. aug. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
37%
Lehet, csak próbára akart tenni...
2014. aug. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!