Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hülyített?

Figyelt kérdés
Sokáig együtt voltunk de szakított. Erre összevesztünk és nagyon durvákat mondott pl. hogy csak kihasznált, sose szeretett, nézzek tükörbe stb.. azóta sem keresett és nem kellek neki. Hülyített majdnem 2 évig?
2014. aug. 7. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak azt akarta,hogy rosszul érezd magad.
2014. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
àltalàban azok a férfiak akik tudjàk mit vesztettek,ìgy reagàlnak,ez a büszkeség nàluk..hogy õk legyenek akik leoltanak ..( nem mindnél)...amúgy lehet màr az utolsó pàr hónapban ezt a kapcsolatot lezàrta,mielõtt vége lett!
2014. aug. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak hülyített...felejtsd el,nem ér semmit ez az ember!
2014. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lehet, de az is lehetséges hogy csak úgy sértettségből mondta
2014. aug. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak sértegetni akart. Ne foglalkozz vele. Annó nekem is mondtak ilyeneket, és elkövettem azt a hibát, hogy felhúztam magam rajta. De nem kell. Az a legrosszabb neki, ha nem beszélsz vele, kimutatod hogy semmibe veszed. Majd akad normálisabb.
2014. aug. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!