Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ilyen kapcsolatok tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen kapcsolatok tényleg halálra vannak ítélve? Hogy viselkedjek?

Figyelt kérdés

Én átlagos, 17 éves lány vagyok. Nem vagyok se népszerű, se kirívóan szép.

Mégis lett egy barátom, aki nagyon helyes, minden éjszakára jutna neki más lány, mindenkit ismer és totál az ellentétem (suliból ismertem).

Szeretem, úgy érzem, jól megvagyunk. Viszont még a hétvégén egy buliban beszélgettem az egyik lánnyal az évfolyamunkból és mondta, hogy nagyon élvezzem ki ezt a helyzetet, mert a barátom remélhetőleg rövid időn belül észhez tér és dob majd.

De nem ez volt az első, többen írtak Facebookon (olyanok, akikkel előtte nem is beszéltem), hogy mi tényleg együtt vagyunk-e és az egyik barátnőm askján is írták (nekem nincsen), hogy elhagy majd a barátom, meg hogy milyen csúnya vagyok és neki nálam ezerszer szebb barátnője lehetne.


Még elég friss a kapcsolat és nem tudom, hogy viselkedjek, keressem-e, írjak-e neki, ha tudom, hogy a barátaival van, vagy szervezzek-e én programot, vagy hagyjam ezt rá.

Vagy mennyit találkozzunk, hogy ne érezze azt, megfojtom.

Vagy jó ötlet-e, ha beszélgetek a barátaival.

Fogalmam sincs, hogy kell viselkedni egy párkapcsolatban, még sosem volt barátom, vele csókolóztam először.


2014. aug. 7. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondjak,hogy csúnya vagy....Mert irigyek!
2014. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Irigyek az emberek. A fiúnak te tetszel és kész! Közétek akarna állni. Nem kell foglalkozni a rossz akarókkal.
2014. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*akarnak
2014. aug. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Valami oka van, hogy a sok lehetőség közül mégiscsak Téged választott. Aki meg blamál, az csak irigy, és várják, hogy majd meginogsz (mert önbizalmad az nincs, ahogy látom), és szakítasz, hogy ne dobjon.

Nekem ismert zenész a párom, más tehetséges és híres énekesnőkkel dolgozik együtt (olyan szépekkel is, hogy csak nézek), turnékra jár velük meg minden.

Én nem hogy híres nem vagyok, jó ha meg tudok különböztetni egy gitárt egy zongorától, mégis velem van valamiért...

2014. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De úgy nehéz figyelmen kívül hagyni őket, ha tudom, hogy a legtöbben azt várják, mikor szakít velem.
2014. aug. 7. 21:09
 6/10 manó1235 ***** válasza:
Épp ezért kell megmutatni nekik hogy igen is! Ti akkor is együtt maradtok, legyen akármennyi rosszakarótok. :) Anno az én kapcsolatomat is sokan ellenezték.. sőt még fogadtak is ránk hogy mikor fogunk szakítani.. hát egyik sem nyert volt aki egy hetet jósolt mások 3-4 hónapot :D másfél éve vagyunk együtt boldogan. Ne adj az írigy emberekre.. mondjanak amit akarnak, és törődjenek a saját dolgukkal ne a te kapcsolatodon csámcsogjanak.
2014. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Emlekszem 17 evesen semmi onbizalmam nem volt, minden befolyasolt es mindenki. Ennek ellenere azt mondom, hogy ne izgulj es ne olvasd el amiket irnak, ha kerdik legy szereny, keruld ki a valaszt. A baratod veled van nem masokkal. "akikkel lehetne". Ennel biztatobb nincs! ;-) Egy parkapcsolatban sehogy se kell viselkedned, legy olyan mint eddig. Legy vele kedves ahogy eddig, legy onmagad ahogy eddig. Nem fogid megfojtani. Bizzal benne es magadban is.

A parkapcsolat kolcsonos szereteten egymas segitesen alapszik...no meg testi vonzalom is;-), igy nyugodtan raktarozd el magadban, higy zszamara te vonzobb vagy mint a nalad szebbnek mondott lanyok.

Mert benned van valami!!!!:-)

2014. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Szent Johhanna Gimit. :)

Ugyan ez a sztori.

2014. aug. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez csak irigység... :D vágj vissza nekik!
2014. aug. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Csak egy megyét, vagy várost írj, mert lehet hogy ismerlek :))
2014. aug. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!